Czy wyniki egzaminu zawodowego będzie można sprawdzić w internecie?
Czy wyniki egzaminu zawodowego będą umieszczone gdzieś w internecie? Chodzi mi o to, czy będzie można je sprawdzić przez internet tak samo jak to było (jest) z maturami. Jeśli tak, to gdzie mam się zalogować i jakimi danymi? Jak można będzie sprawdzić je poprzez internet? Chodzi o to, że nie będzie mnie w tych dniach w miejscu zamieszkania więc jeżeli byłaby taka opcja to chciałbym wyniki egzaminu zawodowego sprawdzić przez internet bądź w inny możliwy dla mnie sposób.

Zgodnie z tym co zostało tutaj napisane, wyniki egzaminu zawodowego będziesz mógł sobie sprawdzić przez internet na stronie swojej okręgowej komisji egzaminacyjnej. Dla nas jest to OKE Kraków.

(07-03-2014, 19:34 )windows97 napisał(a): O to ciekawe, a na jakiej stronie będzie można dokładniej sprawdzić wyniki egzaminu zawodowego? Czy będzie podobnie jak w ubiegłym roku, że wyniki w internecie będą udostępnione wcześniej niż to było wiadomo w technikach i szkołach zawodowych?

Jak to na jakiej? Tak jak wyżej zostało już przytoczone, wyniki egzaminu zawodowego będziesz mógł sobie sprawdzić przez internet na stronie OKE (Okręgowej Komisji Edukacyjnej), jeśli chodzi o nas to będzie to Kraków (dla Małopolski). Generalnie będziesz miał je na tych samych danych co sprawdzałeś wyniki matur. Mam na myśli te same dane do logowania, będzie po prostu inna zakładka i formularz typu: "Egzamin zawodowy - sesja letnia" bądź coś takiego. Po wejściu w nią będą wyszczególnione punkty oraz ich odpowiednik procentowy dla każdej części egzaminu.
Polecam Państwu solidne, wykonane z najwyższej jakości drewna pod indywidualny wymiar. Realizujemy również nietypowe zlecenia. Zapraszamy do kontaktu!

Kiedy będą wyniki egzaminu zawodowego 2014?
Wiem, że egzamin zawodowy się jeszcze nie zaczął, jednak chciałbym wiedzieć, kiedy będą wyniki egzaminu zawodowego 2014. Pytam, gdyż po skończeniu technikum planuję wyjechać z kraju i chciałbym wiedzieć, jak mógłbym odebrać, dowiedzieć się o jego wynikach. No i oczywiście kiedy takowe wyniki będą opublikowane. Znany jest już jakiś przybliżony dzień, termin? Pewnie okres wakacyjny, dobrze przypuszczam?
windows97 22 69,137 15-08-2014, 10:48
Ostatni post: admin