Holowanie Warszawa
Do kiedy trzeba oddać pracę inżynierską?
Wie ktoś dokładniej, do kiedy trzeba oddać pracę inżynierską ostatecznie? Czy jest określony jakiś termin ostateczny, co do którego należy się bronić i poza którym obrona nie jest raczej możliwa? Czy może można bronić się cały rok? Jak to jest?

Wszystko zależy, czy chcesz kontynuować naukę od razu na studiach 2 stopnia (magisterskich). Jeśli tak, musisz się obronić wcześnie, maksymalnie gdzieś do końca stycznia, ewentualnie 1-2 tydzień lutego.

Student najpóźniej 2 tygodnie przed planowaną obroną pracy dyplomowej powinien ją oddać do swojego promotora. Nie ma wyznaczonych terminów, sekretariat je ustala podając komunikaty w stylu: "Termin obrony został wyznaczony na: x Ostateczne złożenie pracy w sekretariacie najpóźniej do x"

(04-03-2014, 20:31 )dawidekk77 napisał(a): A czy w takim razie można tak przedłużać termin obrony pracy dyplomowej np. aż do czerwca? Jeśli chciałbym bronić się dopiero w czerwcu, to muszę składać jakieś specjalne wnioski, podania w związku z przedłużeniem terminu obrony czy jest tak jak piszesz, i uczelnia sama będzie wyznaczała terminy obrony a ja po prostu będę sobie wybierał termin, kiedy będzie mi odpowiadało?

Studentem formalnie jesteś do 31 marca. Jeżeli do tego dnia się nie obronisz, zostajesz skreślony z listy studentów. Chcąc podchodzić do obrony, musisz złożyć podanie o wznowienie studiów na 1 dzień (termin obrony) i jak najbardziej wtedy masz możliwość obrony np. w czerwcu. Tylko warto zadać sobie pytanie, czy jest sens to robić, tzn. tak odkładać termin obrony. Lepiej podejść do niego wcześniej i mieć to już z głowy.

Ile stron powinna mieć praca inżynierska?
Witam Ile stron powinna mieć praca inżynierska? Ile stron może mieć najmniej? Jest to jakoś określone w wymaganiach odgórnie czy każda uczelnia to ustala na podstawie własnego regulaminu?
twele 9 79,763 03-04-2015, 12:38
Ostatni post: Dobromir