Witaj! Logowanie Rejestracja

Jaki kierunek techniczny warto studiować?
#1
Jaki kierunek techniczny warto studiować na PWSZ w Tarnowie? który jest najbardziej przyszłościowy i jest na dobrym poziomie?
 
Reply
#2
Każdy kierunek techniczny z dostępnych na PWSZ jest dobry i przyszłościowy tylko od Ciebie zależy co zrobisz ze sobą dalej Język
 
Reply
#3
(22-09-2012, 14:51 )Ahmed napisał(a): Każdy kierunek techniczny z dostępnych na PWSZ jest dobry i przyszłościowy tylko od Ciebie zależy co zrobisz ze sobą dalej Język
Co to znaczy? Mógłbyś to bardziej rozwinąć? Ale jest praca po kierunkach technicznych w Tarnowie albo okolicach?
 
Reply
#4
Praca po kierunkach technicznych w Tarnowie... raczej nie.
 
Reply
#5
Rozwiń myśl bo jeden skłonny się nie zgodzić.
 
Reply
#6
Praca po kierunkach technicznych w Tarnowie jest, ale tylko dla góra może 10% osób, które te kierunki kończą na PWSZ w Tarnowie czy WSB.

Jako informatyk to jedynie ZETO, jako Inżynier to Zakłady Mechaniczne, jako Elektrotechnik - Tamel. Jako Inżynier Chemik to Azoty. Co jeszcze?
Potrzebujesz fachowca z piłą spalinową do przycięcia kilku gałęzi lub wycięcia całych drzew? Zerknij tutaj
 
Reply
#7
Miałem na myśli informatyka Uśmiech
 
Reply
#8
Jedynie po "Informatyce" masz gwarantowaną pracę - czyli że po skończeniu studiów jej nie zabraknie. Ale nie każdy się nadaje i nie każdy będzie pracował jako informatyk po skończeniu informatyki.
 
Reply
#9
Ahmed napisał(a):Pytanie powtarzane i oklepane jak mata po walce z Najmanem . Każdy kierunek techniczny z dostępnych na PWSZ jest dobry i przyszłościowy tylko od Ciebie zależy co zrobisz ze sobą dalej

Duży uśmiech
 
Reply
#10
(22-09-2012, 13:17 )paqao92 napisał(a): Jaki kierunek techniczny warto studiować na PWSZ w Tarnowie? który jest najbardziej przyszłościowy i jest na dobrym poziomie?
Wbrew pozorom każdy kierunek techniczny, który kończy się dyplomem inżyniera (a tak jest na PWSZ w Tarnowie) warto studiować. Problemem może być jedynie fakt, że ktoś myśli, że jest inżynierem to praca sama go znajdzie. Tak niestety nie jest... każdy bardziej ogarnięty jeśli chce - znajdzie pracę i to nawet w Tarnowie, gdzie pracy nie ma za wiele.
 
Reply
#11
Na pewno warto studiować Mechanikę, Automatykę oraz Informatykę. Na topie jest także Inżynieria Produkcji oraz Inżynieria Chemiczna. Pracę znajdą też absolwenci po kierunkach związanych z budownictwem, architekturą.
 
Reply
  


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Na jakie studia techniczne warto iść?
Na jakie studia techniczne warto iść? Który kierunek techniczny zapewni nam dzisiaj największe możliwości wyboru i elastyczności na rynku pracy? Jeśli macie jakieś doświadczenia z tym związane, napiszcie.
grojec 3 3,774 02-01-2014, 14:17
Ostatni post: adminBrowsing: 1 gości