Witaj! Logowanie Rejestracja

Jakie marginesy w pracy inżynierskiej?
#1
Czy ktoś z Was jest zorientowany w kwestii marginesów w pracy inżynierskiej? Jakie powinny być, oraz czy są jakieś standardy co do pisania prac inżynierskich? Byłbym wdzięczny, gdyby ktoś jakieś konkrety napisał Uśmiech Pozdrawiam.
 
Reply
#2
Marginesy w pracy inżynierskiej nie powinny się różnić od marginesów w pracy licencjackiej. Generalnie najczęściej stosuje się takie zasady, że jeżeli praca będzie spinana z lewej strony, dobrze byłoby z tej strony zostawić większy margines - 3 cm w zupełności wystarczy.

Podsumowując. Marginesy stosowane w pracy inżynierskiej powinny być następujące:

Wariant 1:
  1. Lewy: 2.5 cm
  2. Górny: 2.5 cm
  3. Prawy: 2.5 cm
  4. Dolny: 3 cm

Wariant 2:
  1. Lewy: 3 cm
  2. Górny: 2.5 cm
  3. Prawy: 2.5 cm
  4. Dolny: 2.5 cm

Te dwa warianty są najczęściej stosowanymi rozwiązaniami pod kątem marginesów w pracy inżynierskiej. Ja bym stosował mimo wszystko wariant pierwszy. Pozdrawiam.
 
Reply
  


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Najczęściej zadawane pytania na obronie pracy dyplomowej
Każdy ze studentów kiedyś będzie bronił swoją pracę dyplomową. Niezależnie od tego, czy będzie to praca licencjacka, inżynierska czy magisterska, na obronie pracy dyplomowej zazwyczaj pojawiają się schematyczne pytania, których można się spodziewać. Zachęcam zatem wszystkich do wypisywania w tym wątku pytań z Waszych obron pracy dyplomowej, tak, aby powstał zbiór najczęściej zadawanych pytań na obronie :) Zacznę zatem od siebie:[list=1] [*]Które fragmenty pracy są wykonane przez Pana a które zostały przez Pana zaczerpnięte z zewnątrz? [*]Jaka była największa trudność w realizacji pracy dyplomowej i jak ją Pan rozwiązał? [*]Dlaczego akurat ta technologia? Czy rozważał Pan użycie innego frameworku? [*]Jak pracę można wykorzystać w przyszłości? Czy można ją udostępnić szerszemu gronu odbiorców? [/list]
Dobromir 3 29,705 12-06-2021, 19:32
Ostatni post: DobromirBrowsing: 1 gości