Witaj! Logowanie Rejestracja

Kierunek techniczny który jest najbardziej przyszłościowy
#1
Hej!
Jestem dziewczyną i planuję studia na politechnice Uśmiech Jak uważacie jaki kierunek techniczny jest teraz najbardziej przyszłościowy i gwarantujący po skończeniu studiów dobrą pracę? Może napiszę, że zależy mi aby była praca w skończonym zawodzie. Nie muszą to być olbrzymie pieniądze byleby praca była!
 
Reply
#2
Generalnie każdy kierunek techniczny jest przyszłościowy, gdyż w Polsce mamy deficyt inżynierów. Jednakże zdarzają się osoby które po renomowanych kierunkach na renomowanych uczelniach nadal nie mogą znaleźć pracy. Ale to pojedyncze przypadki które myślą, że sama praca ich znajdzie.

Z takich kierunków, które w ciągu najbliższych kilku lat będą najbardziej przyszłościowe z pewnością można wymienić Informatykę oraz pokrewne kierunki typu Elektronika i Telekomunikacja. Na specjalistów z tych dziedzin pracy nie zabraknie na pewno Uśmiech
 
Reply
#3
admin napisał(a):Z takich kierunków, które w ciągu najbliższych kilku lat będą najbardziej przyszłościowe z pewnością można wymienić Informatykę oraz pokrewne kierunki typu Elektronika i Telekomunikacja. Na specjalistów z tych dziedzin pracy nie zabraknie na pewno

Oby Duży uśmiech i oczywiście zgadzam się z tym co powiedział admin Uśmiech
 
Reply
  


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Jaki kierunek techniczny warto studiować?
Jaki kierunek techniczny warto studiować na PWSZ w Tarnowie? który jest najbardziej przyszłościowy i jest na dobrym poziomie?
paqao92 10 6,369 01-08-2013, 19:09
Ostatni post: SzyszkaBrowsing: 1 gości