Witaj! Logowanie Rejestracja

Nie notuj, studiuj! Rozpoczynasz studia? Zdobądź notatki już teraz!
#1
Żarówka 
Wszystko wokół nas się zmienia. Wciąż pojawiają się nowe technologie, nowy sprzęt, życie ludzi staje się coraz łatwiejsze. Rzeczy, które rok temu były uznane za niepodważalny hit, dziś już na nikim nie robią wrażenia. Takim też sposobem ulec zmianom musiało studenckie życie. Jak dziś się uczą studenci?

Wyobraźmy sobie taką, bardzo często spotykaną sytuację. Godzina siódma rano, wykład. Starszy pan z brodą próbuje przekazać młodszemu pokoleniu całą wiedzę, jaką posiada. Na jego zajęcia przyszło 15 osób z kierunku, na którym studiuje 200.

Po co młodzi ludzie studiują? Dlaczego nie chodzą na wykłady?

Dlaczego nie doceniają wiedzy, którą dostają za darmo i nie chcą się uczyć od ludzi z bogatym doświadczeniem życiowym? Odpowiedź jest prosta. Studenci nie chcą przepisywać wykładów z tablicy. Chcą czegoś więcej. Uczelnie ciągle nie do końca wydają się to rozumieć i nauczają nas tradycyjnymi, mało atrakcyjnymi dziś metodami. Gdybyśmy wykorzystali dzisiejszy rozwój w odpowiednim kierunku, moglibyśmy stworzyć naprawdę świetnie przystosowane do radzenia sobie nawet w najgorszych warunkach społeczeństwo. Mimo, że na uczelniach rozwój ten jest ciągle powolny, w najbliższych latach na pewno nastąpi wiele zmian.

Jedną zmianą, która już się pojawiła i jest w zasięgu ręki każdego studenta jest strona notatek.pl. Możemy na niej znaleźć gotowe notatki, czekające na nasze pobranie. Dzięki temu możemy nauczyć się więcej, szybciej i zapamiętać na dłużej. Na to właśnie wpływ mają skuteczne notatki. Na notatek.pl znajdziemy materiały z każdej interesującej nas dziedziny: od historii, po anatomię człowieka. Student każdego kierunku znajdzie tu coś dla siebie. Dlatego warto wejść na notatek.pl i przekonać się o tym już teraz.

[Obrazek: notatek.pl.jpg]
 
  


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  NOTATKI Sprzedam - filologia angielska.
Mam do sprzedania wszelkiego rodzaju notatki, ściągi i inne materiały na kierunek FILOLOGIA ANGIELSKA rok I i II. więcej : sara.es@interia.pl
blondy 1 2,716 21-11-2014, 13:49
Ostatni post: wero_nikaBrowsing: 1 gości