Witaj! Logowanie Rejestracja

Poziom prywatnych uczelni w Tarnowie
#1
Witam

Chciałbym dowiedzieć się coś odnośnie poziomu nauczania na prywatnych szkołach wyższych. Czy jest wyższy niż na uczelniach publicznych, a może za to, że student płaci ma lżej?

Proszę o odpowiedz studentów takich uczelni
 
Reply
#2
Wprawdzie nie jestem studentem uczelni prywatnych, ale się wypowiem. Czy jest lepiej czy gorzej - ciężko powiedzieć. Pewne jest natomiast, że nie jest źle niż to krąży powszechnie. Wszystko zależy jednak od uczelni.

Przytoczę tutaj wypowiedź jednego ze studentów innej prywatnej uczelni:
Cytat:Nie próbowałem dostać się na inny kierunek studiów. Chciałem studiować automatykę i robotykę. Kierunek do łatwych nie należy, a uczelnia prywatna, na której studiuję, nie daje żadnych ulg dlatego, że się płaci. Trzeba się uczyć systematycznie, kolokwia zdarzają się co tydzień. Tu nieraz każdy semestr to walka o przetrwanie, zawsze ktoś odpada. Kiedyś sam uważałem, że prywatne uczelnie odbiegają poziomem od państwowych, ale przekonałem się, że tak nie jest, przynajmniej nie na tej uczelni - mówi Michał Zając, student Wyższej Szkoły Mechatroniki w Katowicach.
Zapraszam do uczestniczenia w życiu forum, pozdrawiam serdecznie Wasz Kuba Uśmiech
 
Reply
  


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Grafik - gdzie na studia w Tarnowie?
Witam Czy na grafikę komputerową można liczyć w Tarnowie? Jak tak to gdzie?? Albo studia, albo kursy bezpłatne. Znacie coś? W WSB jest coś takiego?
kaski 7 9,779 12-08-2012, 12:26
Ostatni post: reckefellerBrowsing: 1 gości