Witaj! Logowanie Rejestracja

Praca po Ochronie Środowiska w Tarnowie
#1
Witam

Gdzie można szukać pracy? W tym roku będę kończył magisterkę, kończyłem I stopień na PWSZ. Nie wiem czy wracać do Tarnowa, czy jest w ogóle sens i jest gdzie miejsce pracy dla mnie.
Czy mam jakieś szanse?

Pozdro.
 
Reply
#2
Warto spróbować we wszelakich urzędach, instytucjach państwowych, organizacjach pozarządowych czy stowarzyszeniach. Ochrona Środowiska to kierunek, który jest na topie, ale i wymaga wprawy w poruszaniu się między specyficznym rynkiem zatrudnienia. Polecam przejrzeć oferty na stronach internetowych, jeśli to nie pomoże - poszukać stowarzyszeń działających na terenie Tarnowa i tam próbować. Zawsze również pozostaje możliwość emigracji do innego, większego miasta, gdzie ofert jest z pewnością więcej. Uśmiech
 
Reply
#3
Dzięki za odpowiedź! sorki że tak długo tutaj nie zajrzałem ale zapomniałem sobie o tym forum i że tutaj pisałem całkowicie.

Ale co można w takich instytucjach ciekawego robić? Bo sorry ale na praktykach to się w ziemi grzebało...
 
Reply
  


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Ochrona środowiska - studia. Opinie.
Co sądzicie o studiowaniu ochrony środowiska? Uważacie, że jest to dobry i przyszłościowy kierunek w którym warto się rozwijać? A może ktoś z Was już pracuje w tej branży i mógłby coś więcej o nim powiedzieć? Zachęcam studentów ochrony środowiska do wypisywania swoich odczuć związanych z tym kierunkiem studiów. Czy drugi raz wybralibyście ten sam kierunek? Dlaczego?
Pan_eko 0 2,822 12-11-2014, 13:29
Ostatni post: Pan_ekoBrowsing: 1 gości