Witaj! Logowanie Rejestracja

Praktyki studenckie na ekonomii
#1
Witam
Czekają mnie teraz praktyki, chciałbym poznać jak one wyglądają? W jakich firmach się je odbywa i na jakich zasadach? Czy są płatne czy nie?
Proszę o porady i rozjaśnienie tych kwestii dla mnie.
 
Reply
#2
Takie kwestie napewno wyjaśni Ci osoba na studiach odpowiedzialna za praktyki. Będziecie mieć specjalne spotkania. Praktyki trwają 6 tygodni, są bezpłatne (chyba że znajdziesz sobie płatne). Firmę sobie wybierasz sam, musi być odpowiednia do kierunku studiów - ekonomia daje duże możliwości wyboru firm czy instytucji samorządowych.
 
Reply
#3
Wiesz, niby praktyki studenckie za darmo to coś powszechnego, jednak firmy niechętnie chcą zatrudniać nawet na bezpłatne praktyki - dlaczego? Kolejna kwestia to co się stanie w przypadku, gdy nie znajdę sobie praktyk? Czy uczelnia obowiązkowo wyśle mnie na praktyki do jakiejś firmy? Jak to wygląda z tego punktu widzenia?
 
Reply
  


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Jakie studia magisterskie po ekonomii?
Witam Kończę w tym roku Ekonomię na PWSZ i zastanawiam się nad dalszą drogą edukacyjną na studiach 2 stopnia. Czy po skończeniu Ekonomii muszę studiować Ekonomię? Myślę o UEK-u w Krakowie. Chciałbym coś z bankowością studiować czy jest to możliwe? Pozdrawiam, Mirek z Niecieczy (termalica-fan)
termalica-fan 2 9,085 01-04-2012, 11:44
Ostatni post: quboBrowsing: 1 gości