Witaj! Logowanie Rejestracja

Shoutbox na forum?
#1
Hej
Co sądzicie o tym aby na forum zainstalować shoutboxa? Duży uśmiech
 
#2
hmm.. powiem tak Duży uśmiech
na pewno nie jest to zły pomysł ale z drugiej strony nie wiem czy najlepszy Duży uśmiech
jak dla mnie moze byc/ moze nie byc Uśmiech
Życie kołem się toczy, a ja chce być kwadratem Duży uśmiech
 
#3
to coś jak taki czat mały Duży uśmiech
 
#4
Tak! Tak! Tak!

Może i jestem tu tylko żółtodziobem, ale pierwsze, co się od razu rzuca w oczy to niepotrzebny spam w tematach, gdzie inni chcieliby bez problemu znaleźć potrzebne informacje.
 
#5
Mamy już jedną zwolenniczkę ! Oczko ktoś jeszcze jest za?
 
#6
pandora napisał(a):to coś jak taki czat mały

wiem co to Duży uśmiech

Pattttti napisał(a):co się od razu rzuca w oczy to niepotrzebny spam w tematach, gdzie inni chcieliby bez problemu znaleźć potrzebne informacje.

jeśli chodzi o spam to moim zdaniem najwięcej jest właśnie powtarzających się pytań :p
a 'wątki rekreacyjne' zakładane były osobno żeby właśnie nie spamować Uśmiech

___________________________

btw może macie racje.. nie mielibyśmy problemu ze znikającymi postami xD
Życie kołem się toczy, a ja chce być kwadratem Duży uśmiech
 
#7
No to i ja się wypowiem odnośnie shoutboxa na forum Uśmiech
Kiedyś myślałem, że to dobry pomysł i wszystko super fajnie i w ogóle wow Duży uśmiech Jednak potem zacząłem się bawić w optymalizację skryptów, między innymi miałem shoutbox do optymalizacji na vBulletin. Tak jak to zżera pamięć serwera i jak powoduje mulenie serwera to ja nie mogę. Fakt na forum, na którym to robiłem ruch jest ogromny. W szczycie około 10k użytkowników, ale to nie zmienia faktu, że shoutbox muli forum.

Kolejnym minusem shoutboxa jest historia. Shoutboxy przetrzymują ileś tam wiadomości wstecz. Nigdy całości od początku dnia czy czegoś tam. Jak ktoś przyjdzie to wcina się zazwyczaj w rozmowę, w której nie wie o co chodzi.

Dlatego moim zdaniem shoutbox jest zbędny w momencie kiedy mamy temat rozmówki o wszystkim i o niczym Oczko Działa tak samo jak shoutbox powiem szczerze Oczko

Jednak jeśli skrypt forum ma takie udogodnienie i jest ono naprawdę dobre to czemu nie Oczko Można spróbować Język
 
#8
Ja tam jestem na " NIE " Duży uśmiech , jak ktoś coś chce znaleźć to i tak znajdzie od tego jest szukajka , dobrze jest jak jest , nie mieszajcie .
 
#9
Od tego macie wątek: "Rozmówki...."

Poza tym jak Cubaza zauważył, SB archiwizuje tylko np. ostatni dzień rozmów.
Zapraszam do uczestniczenia w życiu forum, pozdrawiam serdecznie Wasz Kuba Uśmiech
 
#10
Dokładnie Admin Duży uśmiech , nowi przyszli i mieszają Duży uśmiech
 
#11
Temat uważam więc za zamknięty. Na chwilę obecną nie jest takie 'udogodnienie' konieczne Uśmiech Jakby ktoś miał coś do dodania, zgłoście mi ten wątek, abym go otworzył.
Zapraszam do uczestniczenia w życiu forum, pozdrawiam serdecznie Wasz Kuba Uśmiech
 
  


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Nowa wersja mobilna forum
Przygotowana została specjalna wersja mobilna naszego forum, dla wszystkich osób, które nie mają zainstalowanej aplikacji [url=http://pwsz-tarnow.edu.pl/Forum-jest-ju%C5%BC-dost%C4%99pne-w-us%C5%82udze-TapaTalk-t]TapaTalk[/url]. Podczas korzystania ze znanych przeglądarek internetowych na smartfonach (Mozilla, Chrome) forum jest automatycznie przełączane na wersję mobilną. Zawsze w razie, gdyby nie doszło do automatycznego przełączenia, możecie ręcznie zmienić na wersję mobilną, korzystając z przycisku umieszczonego na samym dole forum: [img]http://pwsz-tarnow.edu.pl/attachment.php?aid=179[/img] Testujcie, pytajcie i zgłaszajcie ewentualne sugestie i problemy.
admin 0 9,513 23-11-2014, 10:54
Ostatni post: admin



Browsing: 1 gości