Witaj! Logowanie Rejestracja

Jak jest na elektrotechnice na PWSZ w Tarnowie?
#1
Witam!

Chciałbym się dowiedzieć, jak jest na elektrotechnice w Tarnowie? Jak wyglądają studia, jaki jest poziom? Jak z laboratoriami, wykładowcami i tak dalej!!

Proszę Was serdecznie o rzetelne opinie!
 
Reply
#2
Laboratoria są dobrze wyposażone, wykładowcy różnie to bywa, poziom dość dobry. Jak na każdej uczelni.
Zapraszam do uczestniczenia w życiu forum, pozdrawiam serdecznie Wasz Kuba Uśmiech
 
Reply
#3
Ciężko jest powiem Ci... ja skończyłem liceum (16) i musiałem sporo nadrobić ale mi nie poszło niestety. Poziom na ET jest wysoki niestety albo i stety - jak kto patrzy na tą kwestie. Musisz się troche uczyć. W szczególności na pierwszym semestrze dają w kość z mechaniki, fizyki czy matmy.
 
Reply
#4
może nie jest tak jak na agh ale nie ma też strasznie kiepskiego poziomu. Nie ośmieszajcie już uczelni!! nie jest tak źle wcale. To że niektóre laboratoria są źle wyposażone, czy ich nie ma i trzeba na agh się pchać moze nie jest komfortowe ale przynajmniej uczelnię tamtą poznasz lepiej.
 
Reply
  


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Jaka praca po elektrotechnice?
Witam Jaka praca po elektrotechnice czeka na studentów? co można robić po elektrotechnice, gdzie pracować itd. Czy w tarnowie w energetyce można pracować?
pilarz 3 10,004 11-07-2014, 11:56
Ostatni post: miroklo



Browsing: 1 gości