Witaj! Logowanie Rejestracja

Jak student może zarobić pieniądze?
#41
Osoba, która napisała pracę dyplomową nie jest studentem, więc tego typu forma "zarabiania" pieniędzy raczej nie wchodzi w grę, gdyż nie jest także w 100% na pewno legalna.
Jestem Adam - dobrze strony WWW zakładam!
 
Reply
#42
Ja pracuję na 1/4 etatu w call center w Tivronie z niemieckim, a studiuję germanistykę i świetnie mi się to łączy bo mam pracę gdzie języka używam ciągle.
 
Reply
#43
Taaaaa, powiem tak. Nie wychodzi Ci ten marketing szeptany. Bardzo Ci nie wychodzi.
 
Reply
#44
Jak byłem studentem to pracowałem wieczorami w call center i jeszcze na pol etatu jako kelner. Kokosów z tego nie było, więc wziąłem jeszcze kredyt studencki, bo akurat zmieniałem stancję i potrzebowałem trochę mebli. Nie zaplanowałem tego najlepiej, bo potem musiałem zrezygnować z pracy i dlatego prosiłem bank o jakąś pomoc dla zadłużonych ale na szczęście poszli mi na rękę. Jak chcecie trochę zaoszczędzić i mieć więcej kasy, to zajrzyjcie sobie tu https://pl.kruk.eu/klienci/poradnik/porady Myślę ze to całkiem dobre pomysły dla studenta, bo sam z nich korzystałem.
 
Reply
#45
Może zarabiać poprzez niewydawanie. Zaoszczędzone pieniądze, to w pewnym sensie zarobiek. A możliwości pod tym względem jest naprawdę dużo.
A jeszcze lepiej, jeżeli te pieniądze które nie zostaną wydane zostaną zaoszczędzone i pomnożone na lokacie czy koncie oszczędnościowym.
Nest Bank ma obecnie interesującą ofertę dotyczącą regularnego oszczędzania. Chodzi mianowicie o http://www.zyciepabianic.pl/wydarzenia/r...banku.html
Masz tam informacje, jak można się do tego zabrać.
 
Reply
#46
Zarabiał ktoś z was w sezonie świątecznym jako mikołaj, elf, etc? Dobre zarobki?
 
Reply
#47
Ja zarabiałem jako mikołaj. Nie spodziewaj się kokosów. Jako dorobienie to owszem, ale wszystko zależy od tego ile i gdzie będziesz stać
 
Reply
  


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Czy absolwent może korzystać z konta studenckiego?
Czy absolwetn określonej uczelni, może w sposób w pełni legalny i bezproblemowy korzystać z rachunku studenckiego?
gimber 1 2,067 04-12-2018, 13:35
Ostatni post: janko22



Browsing: 1 gości