Witaj! Logowanie Rejestracja

Strony PWSZ w Tarnowie nie działają, nie ładują się.
#1
Żadne strony nie chcą działać! Ładują się wolno albo wcale!

Strona informatyki nie działa a jak się załaduje to podstrony się nie ładują.

Tutaj tez nic nie działa, nie wiem jak studenci mogą sprawdzić sobie plan zajęć.

Strona instytutu nie działa.

w ogóle jedna wielka porażka!!! gdzie jakis administrator sieci??

może warto by to naprawić w końcu panie adminie??
Oferuję skuteczne, tanie, profesjonalne i dokładne zabiegi związane z renowacją antyków w Zielonej Górze i okolicach. Posiadam lata doświadczenia dlatego bez obaw możesz powierzyć mi swój skarb a ja doprowadzę go do jeszcze lepszego stanu.
 
Reply
#2
Idziemy od początku:
Cytat:Strona informatyki nie działa a jak się załaduje to podstrony się nie ładują.
Strona informatyki ładuje się i działają podstrony:
Pracownicy
Doktorzy,
Więcej mi się nie chce sprawdzać.
Cytat:tutaj tez nic nie działa, nie wiem jak studenci mogą sprawdzić sobie plan zajęć.
Tutaj nie działają :
Plan studiów
Program studiów
Ale działają harmonogramy studiów
Cytat:strona instytutu nie działa.
Tutaj się zgodzę, ale nie przypominam sobie żeby kiedykolwiek to działało. Zawsze były jakieś problemy. Poza tym strona ip działa na zewnętrznym serwerze, więc pewnie była prywatna. Nie wiem czemu nie zmienili tego.

Cytat:w ogóle jedna wielka porażka!!! gdzie jakis administrator sieci??

może warto by to naprawić w końcu panie adminie??
Forum jest NIE oficjalne. Tutaj admina tamtych serwerów nie znajdziesz. Więc nie wiem co to za pytania Język
 
Reply
#3
Cubaza napisał(a):Forum jest NIE oficjalne. Tutaj admina tamtych serwerów nie znajdziesz. Więc nie wiem co to za pytanie
A skad miałem wiedzieć, że to forum nieoficjalne?? Nigdzie o tym nie jest napisane... adres forum jest podobny to adresu uczelni wiec mogłem tak przypuszczać...

Cubaza napisał(a):Strona informatyki ładuje się i działają podstrony:
teraz faktycznie działa, wczesniej jednak nic się nie ladowało...

To nie znaczy ze ma to wszystko tak ledwo chodzić... mają się przekształcać a akademię a nawet strony nie mają porządnej tylko takie byle co...
Oferuję skuteczne, tanie, profesjonalne i dokładne zabiegi związane z renowacją antyków w Zielonej Górze i okolicach. Posiadam lata doświadczenia dlatego bez obaw możesz powierzyć mi swój skarb a ja doprowadzę go do jeszcze lepszego stanu.
 
Reply
  


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Nowe kierunki techniczne na PWSZ w Tarnowie od roku 2012/13?
Hej nie wiadomo nic o nowych kierunkach inżynieryjskich na PWSZ w Tarnowie od roku akademickiego 2012/13? Pozdrówka! :)
żabcia9292 5 3,998 02-06-2012, 11:45
Ostatni post: pilot_do_tv



Browsing: 1 gości