Witaj! Logowanie Rejestracja

Jakie książki na 1 rok na administrację?
#1
Cześć
Czy starsze roczniki mogłyby coś napisać o książkach które przydają się albo są wymagane na pierwszym roku administracji?
Ile takie książki kosztują?
 
Reply
#2
ja z tego co pamiętam to w I semestrze korzystałam z książki do prawoznawstwa, historii administracji a w II semestrze to prawo konstytucyjne do nauki do egzaminu, i kodeks postępowania administracyjnego. Mam do sprzedania historię administracji, logikę, prawo konstytucyjne i notatki z wszystkich innych przedmiotów jakby ktoś potrzebował! Uśmiech tanio. Uśmiech
 
Reply
#3
Czyli jednak warto zakupić te książki? Bardzo się przydają chyba Uśmiech Notatki co zawierają? Duży uśmiech Masz może właśnie jakieś kolokwia (pytania) i egzaminy z lat ubiegłych?
 
Reply
#4
napisałam na priv. Oczko
 
Reply
#5
Mam do sprzedania książki i ksera: statystykę, prawo administracyjne, wstęp do prawoznastwa, historię administracji, logikę, prawo konstytucyjne i inne materiały Uśmiech Tanio Uśmiech Studentka II roku Oczko
 
Reply
  


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Ile punktów na administrację?
Ile punktów trzeba mieć aby dostać się na administrację w pierwszej rekrutacji? ktoś posiada informacje ile wynosi średnio co roku minimalny próg na administrację?
100dent 6 7,102 30-07-2013, 8:47
Ostatni post: falanamorzu



Browsing: 1 gości