Witaj! Logowanie Rejestracja

Lista placówek/przychodni w których można wykonać badania lekarskie na studia
#1
Zapraszam wszystkich kandydatów do zapoznania się z listą placówek/przychodni, w których można bezpłatnie wykonać badania lekarskie na studia, które są niezbędne aby zostać przyjętym na I rok studiów na PWSZ w Tarnowie.

Lista dostępna jest po kliknięciu tutaj.
 
Reply
#2
Czyli równie dobrze mogę wykonać takie badania u siebie, jeśli mam daleko do Tarnowa i wykorzystać druk ściągnięty ze strony uczelni, bez skierowania, które dostaje się podczas zapisu? Byłoby uciążliwe jeździć tam i z powrotem kilka razy Zdezorientowany
Bania Cwaniak
 
Reply
#3
Nie bardzo. Nie uznają Ci skierowania jeśli nie będzie podbite przez uczelnię. Dopiero wtedy zdobią Ci badania za darmo. A sam druk nie jest respektowany jeśli nie ma pieczątki.

Natomiast możesz zrobić te badania u siebie, jeśli tylko masz taką okazję.
Hobbysta, rowerzysta, człowiek ceniący ciszę i święty spokój przede wszystkim w życiu.
 
Reply
#4
(31-07-2013, 19:13 )Cubaza napisał(a): Nie bardzo. Nie uznają Ci skierowania jeśli nie będzie podbite przez uczelnię. Dopiero wtedy zdobią Ci badania za darmo. A sam druk nie jest respektowany jeśli nie ma pieczątki.

Natomiast możesz zrobić te badania u siebie, jeśli tylko masz taką okazję.

Hmm koleżance spokojnie zrobili te badania za darmoszkę u nas więc sama nie wiem Huh Po prostu poszła z tym druczkiem "zaświadczenie lekarskie na studia pwsz tarnów" i ma to wypełnione Cyklop
Bania Cwaniak
 
Reply
#5
Prawda jest taka, że wszystko zależy na kogo trafisz kto będzie przyjmował dokumenty. Jeżeli trafisz dobrze to przyjmą i bez skierowania, a jak trafisz na kogoś upierdliwego to każe się nam ponownie wybrać na badania.
 
Reply
#6
(31-07-2013, 21:47 )admin napisał(a): Prawda jest taka, że wszystko zależy na kogo trafisz kto będzie przyjmował dokumenty. Jeżeli trafisz dobrze to przyjmą i bez skierowania, a jak trafisz na kogoś upierdliwego to każe się nam ponownie wybrać na badania.

Może zaryzykuję, zawsze to te 140 km zaoszczędzone jbc Oczko Dzięki za info Uśmiech
Bania Cwaniak
 
Reply
#7
@up, dokładnie. Musisz spróbować. Mi nie chcieli zrobić badań bez skierowania podbitego przez uczelnię. Bo tylko wtedy przychodnia może się starać o zwrot kosztów.
 
Reply
#8
Udałam się dzisiaj do przychodni na Słonecznej 32, poleconej przez Panią w sekretariacie, a tu niespodzianka, skończyła im się umowa XD więc polecam przychodnie na Długiej bodajże : ) chociaż sama nie trafiłam na lekarza, bo "akurat wyszedł' ;x
Bania Cwaniak
 
Reply
#9
Mam drobne pytanie, jeśli jakiejś placówce skończyła się umowa to jest możliwość, aby w innych można było jeszcze zrobić badania za darmo? ; )
 
Reply
#10
Po moich przeżyciach mogę ci powiedzieć, że... jasne ;d w Tarnowie możesz zrobić jeszcze w przychodni na Długiej, w sumie niedaleko od tej na Słonecznej ;D
Bania Cwaniak
 
Reply
  


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Czy na studia liczy się świadectwo?
Mam pytanie, czy są jeszcze jakieś studia i uczelnie gdzie liczy się świadectwo? Czy świadectwo ukończenia szkoły średniej jest już wręcz całkowicie nieważne na studia i zostało wyparte przez wyniki z matur? Co się liczy bardziej i dla uczelni jest istotniejsze? Czy lepiej przykładać się do matury czy może do ocen na świadectwie? Za wszystkie wypowiedzi z góry dziękuję.
fleczu1996 6 49,568 28-02-2016, 14:31
Ostatni post: Cubaza



Browsing: 1 gości