Witaj! Logowanie Rejestracja

Od jakiej średniej jest stypendium na studiach?
#1
Witam
Jestem świeżakiem na studiach matematycznych - dopiero co się dostałem Uśmiech Chciałbym się jednak dowiedzieć od jakiej średniej można ubiegać się o stypendium naukowe? Bardzo wysoki jest próg?
 
Reply
#2
Na pierwszym roku i tak nie dostaniesz stypendium. Stypendium naukowe jest dopiero od drugiego roku. Średnia to bodajże 4.0 jeśli dobrze pamiętam.
 
Reply
#3
Przy czym średnia to jedno a dodatkowe osiągnięcia to drugie (koła naukowe itd) i zazwyczaj sama średnia nie wystarcza z tego co wiem Język
 
Reply
#4
Ja słyszałem, że w tym roku minimalna średnia ma wynosić 3,75. Może ktoś to potwierdzić?
 
Reply
#5
(06-08-2013, 20:20 )ziutek napisał(a): Ja słyszałem, że w tym roku minimalna średnia ma wynosić 3,75. Może ktoś to potwierdzić?

Poszperałem i potwierdzam Uśmiech - odpowiedni wątek został już założony w którym opisano co nieco oraz podano odnośnik do uchwały regulującej tworzenie rankingu stypendialnego - http://pwsz-tarnow.edu.pl/Informacje-dot...-2013-14-t
 
Reply
#6
To dobrze słyszałem Duży uśmiech
 
Reply
#7
Orientuje się ktoś może jaką liczbę punktów trzeba było uzyskać w zeszlym roku, aby otrzymać stypendium? Najbardziej zależy mi tutaj na informacji od osób, które uzyskały najwyższe stypendium.

Z góry dzięki.

Pozdrawiam!
 
Reply
#8
Według tego dokumentu to im masz wyższą średnią tym wyższe stypendium rektora. Ale nie na wszystkich uczelniach tak jest! Możesz mieć niższa średnią a kwotę masz i tak samą - taką samą jak osoba z np. najwyższa średnią.
Polecam Państwu solidne, wykonane z najwyższej jakości drewna pod indywidualny wymiar. Realizujemy również nietypowe zlecenia. Zapraszamy do kontaktu!
 
Reply
  


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Wypłata stypendium
Ma ktoś już moze stypendium socjalne na koncie ? Bo jestem ciekawa czy jest szansa że wpłynie jeszcze dziś..
studentkaxyz 5 7,589 29-11-2016, 18:32
Ostatni post: studentkaxyz



Browsing: 1 gości