Witaj! Logowanie Rejestracja

Chemia 2013/2014 - kto zaczyna?
#1
Hej Uśmiech Jest ktoś na tym forum kto zaczyna w tym roku studia na kierunku chemia? Mam nadzieję, że ktoś się znajdzie Uśmiech
 
Reply
#2
Hej!
Ja zaczynam lecz dopiero od przyszłego roku. Teraz siedzę i pracuję zagranicą (już od 3 lat).
 
Reply
#3
ja Uśmiech orientujesz się może czy istnieje jakaś grupa na facebooku lub gdzieś indziej?Uśmiech
 
Reply
#4
jak narazie to chyba nie ma grupy. przeszukałam fb i nic nie znalazłam Uśmiech
 
Reply
#5
hej ja właśnie zaczynam kierunek chemiczny Uśmiech
 
Reply
#6
o to już jest nas więcej Uśmiech będziecie mieszkać na mieszkaniu czy może w akademiku? Uśmiech
 
Reply
#7
ja będę mieszkała w akademiku a TY? Uśmiech
 
Reply
#8
tak sie składa że ja też Uśmiech
 
Reply
#9
fajnie, a z kim będziesz w pokoju?
 
Reply
#10
to sie okaże w poniedziałek bo w sumie nikogo nie znam kto by szedł na studia do tarnowa Uśmiech
 
Reply
#11
no to tak jak ja właśnie też nie znam nikogo ale tak myślę, że dobrze byłoby mieszkać z kimś z tego samego kierunku Uśmiech
 
Reply
#12
no tak razem zawsze raźniej Uśmiech podobno jest taka opcja że można sb wybrać z kim chce sie mieszkać więc możemy mieszkać razem Uśmiech
 
Reply
#13
nawet będzie lepszy sposób na naukę, razem zawsze lepiej Uśmiech
 
Reply
#14
też tak myśle Uśmiech daleko masz do tarnowa?
 
Reply
#15
wiesz ponad 60km a TY? Uśmiech
 
Reply
#16
ponad 80 Uśmiech
 
Reply
#17
myślę, że bez problemu się dogadamy Uśmiech
 
Reply
#18
Witam wszystkich na Facebook'u została założona grupa naszego rocznika Uśmiech proszę się zapisywać.
Chemia - PWSZ Tarnów 2013 -2016
 
Reply
#19
Tutaj link do wspomnianej wyżej grupy:
Kod:
https://www.facebook.com/groups/239495949533934/

Wyszukiwanie grup nie zawsze działa prawidłowo Uśmiech
 
Reply
#20
w końcu ktoś pomyślał żeby założyć naszą grupę Uśmiech
 
Reply
  


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Chemia (medyczna) - opinia studenta
Hej, zagląda tu ktoś, kto studiuje chemię medyczną? (no, albo ogólnie chemię, w końcu pierwszy rok pewnie się pokrywa) Patrząc na aktywność tego forum nie nastawiam się optymistycznie... ;) Ale gdyby jednak mi się poszczęściło - chcę się dowiedzieć jak wyglądają te studia w oczach bezpośrednio uwikłanych w cały proceder, więc gdyby był ktoś chętny odpowiedzieć na kilka pytań to proszę o wiadomość. Pozdrawiam
mth 0 3,463 08-07-2013, 14:54
Ostatni post: mth



Browsing: 1 gości