Witaj! Logowanie Rejestracja

Fizjoterapia - gdzie praktyki?
#1
Witam
Interesuje mnie gdzie uczelnia załatwia nam praktyki na fizjoterapii? Tzn. gdzie będziemy je odbywać? Dodam, że jestem dopiero początkujący - dopiero zaczynam studia, jednak interesuje mnie ta kwestia.
 
Reply
#2
Praktyki student zobowiązany jest sam sobie załatwić i przeważnie są odbywane w szpitalach, jeżeli wybierzesz sobie odpowiednią placówkę,wtedy zanosisz z uczelni papiery i jest sporządzana umowa pomiędzy uczelnią a szpitalem,bądź daną placówką zdrowia. Ale do tego masz jeszcze troszkę czasu, i o wszystkim zostaniecie poinformowani przez waszego opiekuna praktyk.
 
Reply
#3
Dzięki za odpowiedź. Ale każdy musi sobie sam załatwić praktyki? Nie ma tak, że to uczelnia nam załatwia praktyki? A co jak ktoś sobie nie znajdzie praktyk? Uczelnia powinna go na siłę na te praktyki wysłać.
 
Reply
#4
Ty reprezentujesz uczelnie OczkoTakże ,każdy we własnym zakresie załatwia sobie praktyki... praktyki musisz odbyć. Jeśli na początku roku akademickiego nie przedstawisz stosownych dokumentów..(uzupełnionej karta z oceną i dzienniczka praktyk) wtedy masz nie zaliczony rok. Aa i Uczelnia nic nie robi na siłę Uśmiech ale z własnego doświadczenia wiem,że na pewno coś znajdziesz Oczko
 
Reply
#5
Jesli chodzi o praktyki na fizjo to znaczna cześć miała u nas w szpitalu Sw. Łukasza. Wszystko załatwiała za nas nasza opiekunka praktyk Uśmiech Po pierwszym roku musisz odbyc 4 tyg praktyk w tym 2 tyg praktyk asystenckich szpitalnych i praktyk 2 tyg na sali kinezyterapii Uśmiech Jeśli chcesz gdzieś indziej to załatwiasz we własnym zakresie.
 
Reply
  




Browsing: 1 gości