Witaj! Logowanie Rejestracja

ekonomia-grupy
#1
Kiedy będzie wiadomo do jakich grup jestesmy przydzieleni na 1 roku na ekonomi ?
 
Reply
#2
Jak je powieszą. Najpóźniej w pierwszy dzień studiów.
 
Reply
#3
Dowiecie się w pierwszym tygodniu studiów, gdy te grupy będziecie sobie ustalać sami,najczęściej na wykładzie pójdzie lista i każdy wpisze się do tej grupy do której będzie chciał Oczko
Jestem Adam - dobrze strony WWW zakładam!
 
Reply
#4
Kiedy pojawi się harmonogram zajęć na rok 2016/2017 oraz informacja o inauguracji roku akademickiego?
 
Reply
#5
Inauguracja jest 4 pazdziernika w auli o 11.00 Uśmiech ale rok akademicki zaczyna sie 3 pazdziernika.
 
Reply
#6
Czyli 3 paź mamy przyjść na zajęcia tylko że nie wiemy jakie a dzień później tylko rozpoczęcie czy tez zajęcia ?
 
Reply
#7
harmonogram zajęć i podział na grupy pojawi się na stronie uczelni i najpóżniej będzie to pewnie 2 października, więc najlepiej sprawdzać sobie co jakiś czas Uśmiech
 
Reply
#8
hej Uśmiech też jestem na pierwszym roku, harmonogram został dziś dodany. Może założymy jakąś grupę na fb do komunikowania się? Uśmiech
 
Reply
#9
(28-09-2016, 19:07 )KaMa333 napisał(a): hej Uśmiech też jestem na pierwszym roku, harmonogram został dziś dodany. Może założymy jakąś grupę na fb do komunikowania się? Uśmiech
Świetny pomysł Uśmiech
 
Reply
#10
(28-09-2016, 19:18 )arrow napisał(a):
(28-09-2016, 19:07 )KaMa333 napisał(a): hej Uśmiech też jestem na pierwszym roku, harmonogram został dziś dodany. Może założymy jakąś grupę na fb do komunikowania się? Uśmiech
Świetny pomysł Uśmiech

napisałam do Ciebie wiadomość prywatną Uśmiech
 
Reply
  


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Język Utworzenie grupy na facebooku
Cześć, utworzyłem grupę na fb pod linkiem: https://www.facebook.com/groups/1177964828957877/ Taka grupa umożliwi komunikowanie się pomiędzy studentami pierwszego roku studiów na wydziale ekonomii :P Chętnych zapraszam.
titeeek 0 2,493 02-10-2016, 13:30
Ostatni post: titeeek



Browsing: 1 gości