Witaj! Logowanie Rejestracja

Pielęgniarstwo - I rok, 2014/15 - kto się wybiera?
#1
Kto na pielęgniarstwo się wybiera na rok I?
 
Reply
#2
Ja się wybieram Uśmiech Zobaczymy jak to będzie Duży uśmiech
 
Reply
#3
Ja również Uśmiech
 
Reply
#4
Również się wybieram Uśmiech
 
Reply
#5
Zapisalyscie sie juz ? Uśmiech
 
Reply
#6
(28-07-2014, 18:58 )nanu$94 napisał(a): Zapisalyscie sie juz ? Uśmiech

Ja jeszcze nie Uśmiech Wybieram się pod koniec tygodnia Uśmiech A wy ?
 
Reply
#7
Ja chyba w srode sie wybiore ;-)
 
Reply
#8
Witam :-) ja się zapisałem już ;-) jeśli wszystkie osoby się zapiszą które znajdują się na liście przyjętych to na naszym roku będzie 9 facetów ;-) a wszystkich razem 164 osoby. Pozdrawiam
 
Reply
#9
O to dużo nas bd hi no jakieś rodzynki muszą być Oczko pozdrawiam Oczko
 
Reply
#10
Mam jeszcze takie pytanie, czy te pieniądze za legitymacje itd. wpłacaliście na konto czy można też gdzieś na uczelni ? A jak jest z badaniami ? Uśmiech
 
Reply
#11
Pieniądze za legitymacje można na uczelni. W budynku A w pokoju A014. To jest na parterze w lewym skrzydle.
A o co pytasz z badaniami?
 
Reply
#12
(29-07-2014, 15:00 )Cubaza napisał(a): Pieniądze za legitymacje można na uczelni. W budynku A w pokoju A014. To jest na parterze w lewym skrzydle.
A o co pytasz z badaniami?

Czy trzeba przy zapisie już składać jakieś zaświadczenia czy to dopiero później?
 
Reply
#13
Na zapisach dostaniecie skierowanie na badania, które musicie wykonać w jednej z placówek. Potem donosicie wyniki badań.
 
Reply
#14
A w jakich placówkach można zrobić te badania ? Sa jakieś określone ?
 
Reply
#15
badania możesz robić publicznie bądź prywatnie. Na stronie są tylko wymienione publiczne placówki które wykonują takie badania czyli (proponowane)
 
Reply
#16
Zacznijmy od tego, że w wymienionych na stronie placówkach badania zrobisz za darmo. Natomiast w prywatnych będziesz musiał(a) płacić. Taka też jest różnica.
 
Reply
#17
Okey a gdzie te placowki znajde na stronie ?
 
Reply
#18
Strona ma wyszukiwarkę, można je znaleźć bez problemu na stronie rekrutacji w dziale FAQ.
 
Reply
#19
dziękuje bardzo Oczko
 
Reply
#20
Ja zapisałam się już w poniedziałek, chociaż nie posiadam jeszcze zaświadczenia o wykonaniu szczepienia oraz zaświadczenia od lekarza medycyny pracy. Dowiedziałam się natomiast, że można te dokumenty donieść do końca września Uśmiech
 
Reply
  




Browsing: 1 gości