Witaj! Logowanie Rejestracja

Pielęgniarstwo - I rok, 2014/15 - kto się wybiera?
#21
Wie ktoś może według jakich kryteriów będą nas dzielić na grupy ? Uśmiech
 
Reply
#22
(30-07-2014, 16:04 )amciu napisał(a): Wie ktoś może według jakich kryteriów będą nas dzielić na grupy ? Uśmiech

na pierwszym roku zazwyczaj jest to alfabetycznie potem oczywiste można się przepisać.
 
Reply
#23
Bd dobrze napewno Oczko
 
Reply
#24
Kiedy będzie wiadomo kto do jakiej grupy należny i gdzie to można sprawdzić ? Oczko
 
Reply
#25
Wszystko będzie końcem września wiadome. Będzie udostępnione na stronie uczelni oraz tu na forum.
 
Reply
#26
A zajęcia w szpitalu są dopiero od II roku ?
 
Reply
#27
Wydaje mi się, ze na I roku juz coś w szpitalu mamy. To kto zakłada tajną grupę na facebooku, zebyśmy mogli sie wstępnie poznać ? Uśmiech
 
Reply
#28
No przydałoby się założyć ta grupę Oczko no mu się tez wydaje ze w 2 semestrze są jakieś zajęcia w szpitalu xd
 
Reply
#29
Grupa to dobry pomysł Uśmiech Wydaje mi się, że już na I roku jakieś praktyki będą Duży uśmiech
Gdzie planujecie mieszkać? Wynajmujecie coś czy staracie się o akademik ? Uśmiech
 
Reply
#30
Się okaże wszystko Oczko) ja bd dojeżdżać :-P
 
Reply
#31
Na I roku będą już praktyki w II semestrze w wakacje prawdopodobnie może to być jakiś DPS i ZOL lub Żłobek tak przynajmniej słyszałem ;-). Praktyki na pierwszym roku to będzie brudna robota to jest pewne :-)
 
Reply
#32
Dołączać do grupy na fb Oczko
 
Reply
#33
I dodawajcie od razu swoich znajomych jak macie kogoś co też się wybiera Uśmiech
 
Reply
#34
praktyki zawodowe, jak i zajecia praktyczne odbywają się w II semestrze już na pierwszym roku, są to praktyki z podstaw pielęgniarstwa; nie koniecznie DPS, może to być oddział wewnętrzny, rehabilitacja, ZOL, pulmonologia, z podstawowej opieki zdrowotnej na pewno przychodnia, praktyki w żłobku też was nie ominą.
Pozdrowienia od koleżanki II roku
 
Reply
#35
O to ciekawie się zapowiada Oczko pozdrawiam Oczko
 
Reply
#36
WitamUśmiech Też się wybieram na pielęgniarstwo, dokumenty złożyłamUśmiech
ps. Czy jest tu ktoś, kto studiuje drugi kierunek (chodzi o Indywidualny Tok Nauki)?
 
Reply
#37
hej hej Oczko proszę o link na grupe fb ;D
 
Reply
#38
Kupujecie te mundurki teraz ? Oczko
 
Reply
#39
Wstrzymajcie się. W grupie będzie taniej. Kupcie sobie mundurki na Waryńskiego. Tam jest najtaniej
Hobbysta, rowerzysta, człowiek ceniący ciszę i święty spokój przede wszystkim w życiu.
 
Reply
#40
Siemankoooo koledzy i koleżanki z roku ! Duży uśmiech
 
Reply
  




Browsing: 1 gości