Witaj! Logowanie Rejestracja

Pielęgniarstwo - I rok, 2014/15 - kto się wybiera?
#41
(14-08-2014, 16:36 )il0na napisał(a): Siemankoooo koledzy i koleżanki z roku ! Duży uśmiech

Siemanko Oczko zapraszam do grupy na fb Oczko
 
Reply
#42
Jest na forum ktoś z okolic Pilzna lub Dębicy?
 
Reply
#43
witam serdecznie!! Oczko ja się wybieram! Uśmiech czy ktoś założył już grupkę na fb?? ja jestem z okolic Krosna (podkarpacie)
 
Reply
#44
ps. czy ktoś wybiera się do akademika?? Oczko
 
Reply
#45
Tak, ja się wybieram do akademika Uśmiech Zobaczymy jak to będzie Uśmiech
 
Reply
#46
(02-09-2014, 20:57 )madeinpoland napisał(a): Tak, ja się wybieram do akademika Uśmiech Zobaczymy jak to będzie Uśmiech

Hej Oczko nie orientujesz się na jakich zasadach oni przydzielaja osoby do poszczególnych pokoi ? Rozumiem, ze Ty również wybierasz się na pielęgniarstwo Uśmiech
 
Reply
#47
Tak na pielęgniarstwo Uśmiech Nie mam pojęcia na jakiej zasadzie to się odbywa. Czy przydzielają tak mniej więcej np. wydziałami, czy zupełnie przypadkowo Uśmiech
 
Reply
#48
(02-09-2014, 18:33 )agrafka napisał(a): Jest na forum ktoś z okCyklopCyklopolic Pilzna lub Dębicy?

Ja jestem z okolic Debicy Oczko
 
Reply
#49
(03-09-2014, 11:55 )madeinpoland napisał(a): Tak na pielęgniarstwo Uśmiech Nie mam pojęcia na jakiej zasadzie to się odbywa. Czy przydzielają tak mniej więcej np. wydziałami, czy zupełnie przypadkowo Uśmiech

Podobno osoby do pokoi przydzielają przypadkowo chyba, że ktoś się wcześniej ze sobą umówi Oczko
 
Reply
#50
Hej Uśmiech może jest ktoś chętny kto idzie do akademika aby być razem w pokoju? Czasami lepiej być z kimś z jednego roku a tym bardziej z tego samego kierunku Oczko a tak wogóle czy ktoś dostal już list z informacja ze otrzymał miejsce w akademiku?
 
Reply
#51
Też tak myślę,że lepiej być z kimś z tego samego kierunku w pokoju Uśmiech
Ja jeszcze nic nie dostałam, w dalszym ciągu czekam Uśmiech
 
Reply
#52
Ja też jeszcze nie dostałam żadnej informacji ale liczę na pozytywną odpowiedz Oczko
Jestem oczywiście za wspólnym pokojem Uśmiech
 
Reply
#53
(03-09-2014, 13:01 )il0na napisał(a):
(02-09-2014, 18:33 )agrafka napisał(a): Jest na forum ktoś z okCyklopCyklopolic Pilzna lub Dębicy?

Ja jestem z okolic Debicy Oczko
O jak miło widzieć na forum kogoś ze swojej okolicy Uśmiech
 
Reply
#54
Hej Oczko dzwonilam do ludzi którzy zajmują się akademikiem xd
Listy zostały wyslane i do poniedziałku mają dojść. Można sie wprowadzac już 29 września. I jak najbardziej można przy meldowaniu się podać osoby z którymi będzie się mieszkalo. Nie ma problemu Oczko
 
Reply
#55
W październiku założymy nową grupę, bo z tamtą coś jest nie tak Uśmiech I od razu wszyscy się dodadzą jak się poznamy, ale spokojnie [natu$94] wszyscy zdążymy się poznać Uśmiech
 
Reply
#56
No i wszystko jasne Uśmiech oczywiście będzie jeszcze podział na grupy Uśmiech[/align]
 
Reply
#57
macie jakies informacje dotyczące harmonogramu ?
 
Reply
#58
Spodziewajcie się go w ostatnim tygodniu września. Zdziwiłbym się gdyby był wcześniej.
 
Reply
#59
Cześć wszystkim Uśmiech Od października również będę w gronie przyszłych pielęgniarek i pielęgniarzy Uśmiech Czytając Wasze wypowiedzi, nie wiem czy nie lepiej już założyć nową grupę na fb. Tam kontakt będzie łatwiejszy. Grupę oczywiście zróbmy zamkniętą, a link do gotowej grupy wklejmy na profil PWSZ, może "uzbiera" się nas tam trochę więcej, bo nie każdy wie o tym forum.
Pozdrawiam . Dominika


Link do grupy na Facebooku:
Kod:
https://www.facebook.com/groups/1462028810738015/
 
Reply
#60
wiecie kiedy można odebrać legitymacje ? Uśmiech
 
Reply
  




Browsing: 1 gości