Witaj! Logowanie Rejestracja

Czy warto studiować prawo?
#1
Jak sądzicie, czy warto studiować prawo w dzisiejszych czasach? Wiem, że swego czasu dużo osób szło na prawo, ale z drugiej strony słyszałem, że jeżeli nie ma się kogoś znajomego w branży prawniczej, to nie ma żadnej przyszłości po prawie. Ktoś z Was mógłby się wypowiedzieć na ten temat, jeżeli coś w nim wiecie więcej? Kolejna sprawa która mnie nurtuje to czy po skończeniu prawa osoba która nie chce robić aplikacji (bo wiadomo, że dostają się na nią tylko osoby ze znajomościami) ma szansę znaleźć dobrze płatną pracę? Z góry dziękuję za wszystkie wypowiedzi w tym wątku.
 
Reply
#2
Tak naprawdę po prawie bez aplikacji jesteś nikim... i nie masz żadnej przyszłości ani perspektyw. Tak samo zarobki prawnika bez aplikacji są śmiesznie niskie, jesteś wtedy zwykłym pracownikiem w korporacji i to tyle.
Polecam Państwu solidne, wykonane z najwyższej jakości drewna pod indywidualny wymiar. Realizujemy również nietypowe zlecenia. Zapraszamy do kontaktu!
 
Reply
#3
Oczywiście. Prawo zawsze warto studiować. Później założyć własny biznes. Dobra praca, opłacalna.
Zapraszam na profesjonalny kurs, dzięki którym Twoje umiejętności (i zarobki!) na rynku pracy znacząco wzrosną.
 
Reply
  


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Jakiego języka obcego warto się uczyć?
Cześć ostatnio pytałem [url=http://pwsz-tarnow.edu.pl/Jakiego-j%C4%99zyka-programowania-warto-si%C4%99-uczy%C4%87-w-2012r-t]tutaj[/url] o język programowania, teraz zależy mi na języku obcym. Jakiego języka obcego warto zatem się teraz uczyć? angielski powiedzmy, że już coś tam umiem - co teraz? Jaki drugi język? który przyda się w pracy zawodowej?
twele 9 13,212 02-07-2022, 22:58
Ostatni post: Zdzich



Browsing: 1 gości