Witaj! Logowanie Rejestracja

Który kierunek według Was jest lepszy?
#1
Cześć. Mam dylemat, który kierunek wybrać. Czy bardziej będzie opłacało mi się wybrać Rachunkowość i controlling na UEK'u czy może Neofilologię (filologia angielska z językiem niemieckim) na UJ.
Po którym kierunku będzie więcej jakby możliwości pracy, chodzi mi ogólnie o Wasze opinie. Proszę o pomoc, bo mam czas z tym do jutra Smutny
 
Reply
#2
Nic o sobie nie powiedziałaś wiec ciężko coś podpowiedzieć. Z dwojga złego brałbym rachunkowość.
 
Reply
#3
Ciężko coś powiedzieć, bo sama nie wiem co chce robić w przyszłości, ale zastanawiałam się właśnie nad tymi dwoma kierunkami ze względu na matematykę i języki, bo z tego czuje się dobra :p Na rachunkowości też są 2 języki, więc sama nie wiem heh :p
 
Reply
#4
Jeśli dobra czujesz się z matematyki to idź w to. Skoro i tak będą języki. Nie trzeba ich studiować, żeby dobrze znać.
Gdybym miała takie zdolności, sama bym poszłaOczko. Pozdrawiam
 
Reply
#5
Większe możliwości pracy zawodowej będą zdecydowanie po rachunkowości i controllingu, aczkolwiek nie wiem co to ten controlling. W każdym razie Rachunkowość, Ekonomia to dość matematyczne kierunki wymagające trochę pracy i poświęcenia. Taka osoba musi umieć w miarę dobrze liczyć.
 
Reply
#6
Ten drugi kierunek jest bardziej przyszłościowy, a to dlatego, że wiąże się z językiem. To zawsze będzie opłacalny biznes.
Zapraszam na profesjonalny kurs, dzięki którym Twoje umiejętności (i zarobki!) na rynku pracy znacząco wzrosną.
 
Reply
  


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Po jakich studiach jest dobrze płatna praca?
Cześć Mam pytanie po jakich studiach jest teraz dobrze płatna praca? Jakie studia muszę skończyć aby znaleźć dobrze płatną pracę? Jakie studia muszę skończyć aby w ogóle znaleźć pracę gdzie dobrze zarobię?? Co polecacie studiować aby dobrze zarobić?
szegid 10 8,859 19-03-2018, 8:31
Ostatni post: janko22



Browsing: 1 gości