Witaj! Logowanie Rejestracja

Ubezpieczenie studenckie.
#1
Cześć mam 2 pytania!
1. Czy trzeba coś wpisywać do tych zielonych studenckich książeczek zdrowia co dostaliśmy je na I roku, bo zauważyłam że są tam m.in rubryki na badania profilaktyczne na I roku, II roku i ostatnim roku i nie wiem czy ja powinnam je uzupełnić co roku albo cokolwiek w nich robić?
2. Czy na II rok studiów muszę znowu zapłacić na ubezpieczenie studenckie na kolejny rok akademicki(2014/2015) czy to jest jedna opłata na I roku, która liczy się do końca studiów na tym kierunku? Jeśli mam wnieść opłatę to na jakie konto i do kiedy?
 
Reply
#2
1. Nie, nie musisz nic wpisywać w tej książeczce zdrowia. Tam wpisuje się głównie zwolnienia lekarskie i pokazujesz profesorowi, że byłaś nieobecna z powodu choroby, on na tej podstawie usprawiedliwia Ci nieobecność.
2. Tak, płaci się co roku ubezpieczenie, przynajmniej tak było do tej pory. Oczywiście jest ono nieobowiązkowe, jeśli nie chcesz, nie musisz się ubezpieczać tutaj.
Co do numeru konta przy rekrutacyjnym postępowaniu znalazłam następujący punkt: Studenckie ubezpieczenie NNW (uwaga - wpłatę należy wnieść na ogólne konto bankowe Uczelni nr: 35 1240 1910 1111 0010 2142 6446 lub w kasie - p. A015, wysokość wpłaty za ubezpieczenie NNW w roku akademickim 2014/2015 wynosi 20 zł), w tytule przelewu należy wpisać „imię i nazwisko, ubezpieczenie NNW 2014/2015”, blankiet dowodu wpłaty należy wygenerować przy użyciu Systemu ERK.
 
Reply
#3
To jak nie muszę nic wpisywać prócz ewentualnych zwolnień to dobrze Uśmiech Wielkie dzięki za wszelkie informacje Duży uśmiech
 
Reply
  




Browsing: 1 gości