Witaj! Logowanie Rejestracja

Czy można poprawiać kolokwium ze statystyki na ćwiczeniach u dr Bogocz?
#1
tak jak w temacie. Czy można poprawiać kolokwium ze statystyki na ćwiczeniach u dr Bogocz?
 
Reply
#2
A nie lepiej byłoby się spytać prowadzącego zajęcia?
 
Reply
#3
gdyby tak było dla mnie lepiej, to nie pytałabym o to na tym forum.... ponawiam pytanie i proszę o odpowiedź jeśli ktoś miał z dr Bogocz zajęcia.
 
Reply
#4
Jest dopiero połowa kwietnia, a ty boisz się kolokwiów. Każdy nauczyciel i tak zaliczy ci ćwiczenia, bo bez zaliczeń ćwiczeń, często nauczyciele nie dopuszczają do egzaminów. Tak jest np. na agh. Jak jest na pwsz tego nie wiem, jednak jak po roku rezygnuje ze studiów tylko 2% z kierunku ekonomia to o czymś świadczy. Świadczy o tym, że jest coraz mniej studentów na pwsz. Dlatego też uczelnia będzie za wszelką cenę starała się utrzymać studentów i oferujemy im np. 3 lub 4 terminy już po sesji.
 
Reply
#5
green123 tak, myślę już teraz o kolokwium, bo na PWSZ w Tarnowie kolokwia pisze się kilka razy w semestrze, a nie tylko na koniec semestru tak jak pewnie na Twojej uczelni - skoro masz takie wyobrażenie... Na AGH nauczyciele CZĘSTO nie dopuszczają do egzaminu bez zaliczenia z ćwiczeń?? Na PWSZ bez zaliczenia ćwiczeń wcale nie dopuszczą cię do egzaminu. Z tego co widzę po Twoich wypowiedziach na tym forum masz bardzo złe zdanie o PWSZ w Tarnowie. Czyżby jakiś żal do kogoś? Uśmiech Uśmiech
 
Reply
  


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Czy po ekonomii można potem pracować w banku?
Cześć Jeżeli skończę ekonomię, to czy mogę pracować w banku po skończeniu tych studiów? Mogę bezpośrednio już starać się o pracę czy trzeba wcześniej skończyć jeszcze jakieś kursy i szkolenia do pracy w banku/bankowości?
adrian3313 2 5,277 29-07-2013, 18:28
Ostatni post: adrian3313



Browsing: 1 gości