Witaj! Logowanie Rejestracja

Jak wygląda praca w call center?
#1
Zainteresowałem się ostatnio pracą w call center, w jednej z firm w Tarnowie. Praca ta wydaje mi się być pracą lekką, czy mam rację? Czy znacie kogoś kto pracuje albo pracował w call center? Jak ta praca wygląda, na czym polega, czy faktycznie jest tak trudno? Za wszystkie informacje z góry dziękuję.
 
Reply
#2
Praca w call center polega zazwyczaj na wykonywaniu telefonów do klientów, i w zależności od firmy płacone masz albo za ilość albo za jakość ( generalnie tutaj chodzi o ilość sprzedaży, umówionych spotkań itp. )
Praca raczej lekka i dobra ale dla np. studenta z Tarnowa , który chce sobie dorobić
 
Reply
#3
Osobiście nie chciałbym pracować w takim miejscu, bo moim zdaniem jest to za duża odpowiedzialność. Nie ma co się oszukiwać.
Zapraszam na profesjonalny kurs, dzięki którym Twoje umiejętności (i zarobki!) na rynku pracy znacząco wzrosną.
 
Reply
#4
Za duża odpowiedzialność. Odpowiedzialność za co? Za co jesteś odpowiedzialny w call center?
 
Reply
#5
Odpowiedzialność poniekąd za ludzi. Wciskasz im jakiś kit, a później masz wyrzuty, że ich w to wkręciłeś. Tak to widzę.
Zapraszam na profesjonalny kurs, dzięki którym Twoje umiejętności (i zarobki!) na rynku pracy znacząco wzrosną.
 
Reply
#6
Zależy w jakim call center pracujesz. W Tivronie w Krakowie obsługujemy klienta w różnych językach obcych, można fajnie zarobić, ale pracować sporo także Uśmiech
 
Reply
  


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Jak wygląda praca przy wykładaniu towaru?
Ktoś pracował kiedyś przy wykładaniu towaru w hipermarkecie? Jak ta praca wygląda, ile się zarabia i ile trzeba pracować? Czy ona odbywa się tylko i wyłącznie w porach nocnych? Czy jest ona skierowana tylko do mężczyzn, czy kobiety również mogą liczyć na tą pracę?
ejzia7 3 31,046 18-12-2023, 14:13
Ostatni post: czerts



Browsing: 1 gości