Witaj! Logowanie Rejestracja

Jaki prezent dla dziadka na 80 urodziny?
#1
Mój dziadek niebawem będzie obchodził 80 urodziny. Zastanawiam się, co można by mu kupić? Zależy mi, aby był to prezent praktyczny, z którego dziadek będzie miał pożytek. Czy moglibyście mi coś zasugerować i polecić, co starszemu dziadkowi może być przydatne w codziennym życiu?
 
Reply
#2
Dziadkowi na 80-te urodziny dobrze byłoby kupić coś, co mu się przyda. Nie są mu potrzebne żadne słodkości, zważywszy na to, że jest już w podeszłym wieku i cukier może być zbyt szkodliwy. Dziadkowi można kupić np. dobre wino czy jakiś 'napój na serce' (np. Biovital), ogólnie coś na lepsze krążenie.

Oprócz tego dobrym prezentem byłoby Wasze wspólne zdjęcie, ładnie oprawione w ramkę. Oprócz tego możesz kupić dziadkowi portfel, skórzany pasek czy nowe okulary.
 
Reply
#3
Rodzaj prezentu zależy od tego, czy dziadek jest tradycyjny czy może nowoczesny. Jeżeli jest wyluzowany, można pokusić się o kupno mu chociażby jakiejś śmiesznej koszulki w stylu: najlepszy dziadek na świecie itd. Jeżeli dziadek jest tradycjonalistą, polecam zakupić jakiś alkohol. Może być to np. Metaxa lub jakieś Whisky w dobrej i atrakcyjnej karafce. Ewentualnie jakaś dobrej jakości nalewka, która dobrze wpłynie na pracę układu np. krwionośnego.
 
Reply
#4
przydałoby się więcej szczegółów, czym się dziadek zajmuje i jakie ma hobby? Dla jednego dziadka fajnym prezentem okaże się ciśnieniomierz, a dla innego butelka alkoholu, bez względu na to warto wyprawić porządną imprezę.
 
Reply
#5
Serio Biovital proponujecie? nie wiem jak Wy, ale ja bym w życiu dziadkowi nie kupiła na prezent "lekarstwa"... żeby mu przypominać o chorobach? dziwne... Język
Ja bym proponowała jakiś zegarek na rękę, mysle, ze dziadkowie noszą często tradycyjnie zegarki.. teraz można dostać całkiem fajne i niedrogie... można też pokusić się o jakiś grawer z tyłu od wnuków Oczko
 
Reply
#6
Ale dziadek na pewno ma swój zegarek, do którego jest przyzwyczajony i ciężko byłoby mu się do nowego przekonać Uśmiech
 
Reply
#7
(23-02-2016, 11:25 )Eugen napisał(a): ale dziadek na pewno ma swój zegarek, do którego jest przyzwyczajony i ciężko byłoby mu się do nowego przekonać Uśmiech

Mój dziadek taki dostał i nosi na specjalne okazje i jest zadowolony Uśmiech Mimo, że ma swoje zegarki
 
Reply
#8
Ciężki temat z tymi urodzinami, moja babcia już ma 85 lat i co roku jak się jej pytam co chce to mówi ze tylko abyśmy ją odwiedzili, pogadali itp, mówi ze nic więcej jej nie trzeba Uśmiech

A dziadkowi to może rzeczywiście przyda się jakiś ładny zegarek, albo może chciałby gdzieś pojechać, gdzie nigdy nie był a zawsze o tym marzył.
 
Reply
#9
Mój jest fanem zegarków, więc pewnie zegarek Uśmiech
Marka? Pewnie jakiś Tissot bo jest fanem zegarków szwajcarskich.
 
Reply
#10
Może fajny szlafrok męski? http://allani.pl/wyszukaj/szlafroki-meskie tu jest spory wybór. Na pewno przyda mu się zimą Uśmiech
 
Reply
#11
Szlafrok męski? Ja tutaj o zegarku a nie o szlafroku.

Myślałem bardziej o czymś takim: http://www.zegarmistrz.com/Zegarek_Tisso...-2626.html

A więc o takim typowo męskim, klasycznym zegarku. No i cena też nie jest wygórowana.
 
Reply
  


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Jaki jest najlepszy skrypt pod strone sklepu internetowego
Jaki znacie najlepszy skrypt pod stronę sklepu internetowego?  Zamierzam otworzyć pierwszy sklep ( aktualnie prowadzę sprzedaż na allegro ale to mi nie wystarcza).
gimber 1 1,780 10-12-2019, 11:21
Ostatni post: janko22



Browsing: 1 gości