Witaj! Logowanie Rejestracja

W co inwestować
#1
Witajcie, ostatnimi czasy udało mi się odłożyć "ogromną" sumę pieniędzy jaką jest (+/- 15000 zł - tak wiem, jest to bardzo mało) i chciałbym to jakoś zainwestować, aby pieniądze same na siebie zarabiały. Tylko nie mam bladego pojęcia w co inwestować. W teorii najlepszą inwestycją jest inwestowanie w samego siebie, tylko mi to nie potrzebne bo mam pracę, która bardzo lubię, w miarę dobrze zarabiam i nie chce jej zmieniać, więc dodatkowe kursy/szkolenia, są mi zbędne. Myślałem nad wpłaceniem tego na konto oszczędnościowe, ale po roku, wpłacając 15000 na 0,5%, kapitalizacja co miesiąc to zarobie ledwie 60 zł, więc też tak średnio. Może kupić akcje jakieś firmy, która się dobrze rozwija? A wy co myślicie na ten temat? Może jakiś pomysł podsuniecie?
 
Reply
#2
Możesz znaleźć korzystniej oprocentowane konta oszczędnościowe. Jasne, że mamy obecnie niskie stopy procentowe przez co oprocentowanie kont oszczędnościowych i lokat nie jest takie wysokie, ale oferta jaką znalazłeś jest wybitnie niekorzystna w porównaniu do innych...

Najlepsze konta oszczędnościowe przejrzyj sobie na tej stronie.

Na wielu z nich możesz zyskać do 3% oprocentowania w skali roku.
 
Reply
  




Browsing: 1 gości