Witaj! Logowanie Rejestracja

Matematyka z informatyką - przyszłość, opinie o kierunku
#1
Witam

czy na kierunku matematyka z informatyką dużo jest informatyki? czy tylko nauczycielem mozna być po takim kierunku czy coś więcej związane z informatyką np.?
prosze o wyjasnienie bo ten kierunek mnie zaintrygował.
 
Reply
#2
To tylko specjalność. Pierw studiujesz matematykę, potem dochodzi informatyka i to raczej nie w pełnym tego słowa znaczeniu. Jest przedmiot tzw. "Dydaktyka informatyki" oraz "Technologia informacyjna". Jednakże na tej specjalności jest też przedmiot: "Sieci komputerowe" i na pierwszym roku teoria liczb + programowanie Uśmiech

Tak więc to tyle z przedmiotów informatycznych na matematyce.
Potrzebujesz fachowca z piłą spalinową do przycięcia kilku gałęzi lub wycięcia całych drzew? Zerknij tutaj
 
Reply
#3
Ta specjalność jest głównie przeznaczona dla analityków.
 
Reply
#4
Hej!
Nie kończyłam specjalności mzi ale mf. Po każdej specjalności masz dodatkowe przedmioty które Cię ukierunkowują na dany rodzaj pracy. Oczywiście możesz być głównie matematykiem po danych specjalnościach, ale np. studia podyplomowe nie wykluczają zebys nie był jednoczesnie informatykiem i matematykiem.
 
Reply
  


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Matematyka finansowa - czy warto studiować?
Hej Powiedzcie mi proszę czy warto studiować matematykę finansową? Czy jest to 'kierunek z przyszłością' po którym będę miała większe szanse w staraniach o pracę??
sisi92 2 5,748 12-03-2014, 12:30
Ostatni post: lewka



Browsing: 1 gości