Witaj! Logowanie Rejestracja

Ekonomia na PWSZ, MWSE czy WSB?
#1
Czy wszystkie te uczelnie oferują studia ekonomiczne? Gdzie będzie najlepiej je studiować?

Gdzie najwięcej się nauczę, gdzie jest największy poziom itd.
 
Reply
#2
Na WSB nie ma chyba ekonomii. Jest tylko zarządzanie i w dodatku płatne (ponad 300 zł miesięcznie). W obu przypadkach (stacjonarnych i niestacjonarnych).
Zapraszam do uczestniczenia w życiu forum, pozdrawiam serdecznie Wasz Kuba Uśmiech
 
Reply
#3
MWSE bym brał jak już, bo to chyba uczelnia ekonomiczna.
Oferuję skuteczne, tanie, profesjonalne i dokładne zabiegi związane z renowacją antyków w Zielonej Górze i okolicach. Posiadam lata doświadczenia dlatego bez obaw możesz powierzyć mi swój skarb a ja doprowadzę go do jeszcze lepszego stanu.
 
Reply
#4
(24-01-2012, 12:05 )mamaitata napisał(a): MWSE bym brał jak już, bo to chyba uczelnia ekonomiczna.

Oraz oferuje studia magisterskie na tym kierunku. Jednakże do wielkich uczelni pod względem powierzchni nie należy.
Zapraszam do uczestniczenia w życiu forum, pozdrawiam serdecznie Wasz Kuba Uśmiech
 
Reply
#5
Jednak wybieram Chemię na PWSZ Uśmiech Dzięki za aktywność w wątku.
 
Reply
#6
Chyba PWSZ, ale ja na ekonomię się nie wybieram, więc nie wiem. MWSE to taki trochę niedobitek moim zdaniem.
PWSZ ma lepsze zaplecze ogólnie.
Jestem Adam - dobrze strony WWW zakładam!
 
Reply
#7
tak polecam pwsz ma lepsza renome niz mwse czy wsb
 
Reply
#8
admin napisał(a):Jednakże do wielkich uczelni pod względem powierzchni nie należy.
Powierzchnia to nie wszystko!! ważne jest żeby poziom był dobry Uśmiech Ich minusem jest odpłatnośc za studia.
nadia napisał(a):tak polecam pwsz ma lepsza renome niz mwse czy wsb
i w dodatku masz studia za free.
Oferuję skuteczne, tanie, profesjonalne i dokładne zabiegi związane z renowacją antyków w Zielonej Górze i okolicach. Posiadam lata doświadczenia dlatego bez obaw możesz powierzyć mi swój skarb a ja doprowadzę go do jeszcze lepszego stanu.
 
Reply
#9
PWSZ ma najbogatszą ofertę na Ekonomii w Tarnowie. Najciekawsze specjalizacje, najlepiej wyposażona zarówno materialnie jak i dydaktycznie. MWSE tez jest dobra, ale to nie to. Gdyby WSB miało ekonomię czy zarządzanie w Tarnowie byłaby konkurencją dla PWSZ Język i to wielką!
Potrzebujesz fachowca z piłą spalinową do przycięcia kilku gałęzi lub wycięcia całych drzew? Zerknij tutaj
 
Reply
  




Browsing: 1 gości