Witaj! Logowanie Rejestracja

Język angielski na matematyce
#1
Hej
Czy język angielski na matematyce jest ogólny czy jednak bardziej nastawiony na słownictwo matematyczne?
Czyli czy na przykład uczymy się tam na angielskim gramatyki, czasów czy jednak tylko same słówka i teksty matematyczne stricte?
proszę o pomoc.
 
Reply
#2
Raczej bedzie to prosty angielski bez zadnego specjalistycznego slownictwa badz na kilku zajeciach bedzie slownictwo specjalistyczne.

Wysyłane z mojego HTC Wildfire za pomocą Tapatalk 2
Hobbysta, rowerzysta, człowiek ceniący ciszę i święty spokój przede wszystkim w życiu.
 
Reply
#3
To po co mi to drugi raz przechodzić skoro większośc umiem? Chodziłam do brytanii, mam certyfikat FCE czy jest jakaś możliwość zwolnienia z angielskiego?
 
Reply
#4
(16-05-2012, 21:41 )candidate napisał(a): To po co mi to drugi raz przechodzić skoro większośc umiem? Chodziłam do brytanii, mam certyfikat FCE czy jest jakaś możliwość zwolnienia z angielskiego?

Nie obraz sie, ale nie jestes jedyna osoba na studiach. Tobie to niepotrzebne a innym sie przyda. U mnie w instytucie nie bylo zwolnien. Mozesz sie dogadac z prowadzacym czy Cie zwolni, ale on zapewne Ci odpowie, ze skoro masz certyfikaty to kolokwia napiszesz spiewajaco i bez problemu bedziesz miec 5.0. Sam mam certyfikaty, ale na angielski chodzilem bo poniewaz:
-byl miedzy zajeciami na przyklad
-byl milym przerywnikiem pomiedzy technicznymi przedmiotami

Wysyłane z mojego HTC Wildfire za pomocą Tapatalk 2
Hobbysta, rowerzysta, człowiek ceniący ciszę i święty spokój przede wszystkim w życiu.
 
Reply
#5
nie obraże się, spokojnie, ale uważam mój angielski za dobry i nie widzę potrzeby uczyć się rzeczy, które już znam Język Szkoda, że nie ma zwolnień dziwnie tutaj na PWSz są ci profesorkowie.
 
Reply
#6
(16-05-2012, 22:09 )candidate napisał(a): nie obraże się, spokojnie, ale uważam mój angielski za dobry i nie widzę potrzeby uczyć się rzeczy, które już znam Język Szkoda, że nie ma zwolnień dziwnie tutaj na PWSz są ci profesorkowie.


WieszOczko moze mnie i Ciebie zaskocza i zwolnia. Nie wiem naprawdeJęzyk mnie nikt nie chcial zwolnic w kazdym badz razieJęzyk nawet kumpel, ktory chodzil na profil angielski do liceum nie zostal zwolniony

Wysyłane z mojego HTC Wildfire za pomocą Tapatalk 2
Hobbysta, rowerzysta, człowiek ceniący ciszę i święty spokój przede wszystkim w życiu.
 
Reply
  


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Jaka praca po matematyce? Sens studiowania matematyki
Może wiecie, jaka praca po matematyce może czekać na absolwenta tego kierunku? Bo tak się zastanawiam nad tą matematyką i nad tymi studiami i sam już nie wiem, czy się opłaca? Trochę mnie to interesuje, zająłem dobre miejsca w różnych konkursach matematycznych i rozważam dalszą drogę w tym kierunku, jednakże myślę też o przyszłości. Kim można być po matematyce? Czy w ogóle jest praca dla matematyków? Nauczycielem nie bardzo chcę być a korepetycje też są już zapchane. Co jest więc możliwe po skończeniu matematyki? Jakie mamy zawody do dyspozycji?
torretto 12 19,353 25-05-2014, 16:30
Ostatni post: e-zarobki



Browsing: 1 gości