Witaj! Logowanie Rejestracja

Do kiedy jest rejestracja na AGH (na studia)?
#1
Hej
Powiedzcie mi do kiedy jest rejestracja na studia na AGH? Czy opłatę też musze wnieść przed upływem tego czasu czy decyduje stempel/data przelewu bankowego?
 
Reply
#2
A czy my jesteśmy forum AGH ?
Czy stronę AGH zamknęli ?
Czy Google zamknęli ?
Wydaje mi się, że nie:
Tutaj masz do kiedy jest rejestracja na studia na poszczególne stopnie i kierunki:
Kod:
http://www.agh.edu.pl/pl/kandydaci/kalendarz-rekrutacyjny.html
Opłata za rekrutację musi być uiszczona przed końcem rekrutacji. Czyli po zarejestrowaniu się w e-rekrutacji musisz uiścić opłatę. Decyduje niestety wpłata na konto a nie data stempla/przelewu bankowego.
 
Reply
#3
Nie jesteśmy na forum AGH - masz racje, ale tu mam juz konto i może ktoś mi odpowie na moje pytania. Czyli do 5 lipca, tak?

Opłata musi więc wpłynąć przed 5 lipca/...
 
Reply
#4
Ale ja na stronie AGH nie zakładałem żadnego konta. To są informacje, które można znaleźć samemu a nie pisać z problemem na forum. Ja jestem strasznie uczulony na takie akcje gdzie ludzie nie poszukają sami tylko od razu piszą z problemem na forum...

Tak do 5 lipca jest rekrutacja i opłata za rekrutację musi być uiszczona przed 5 lipca.
 
Reply
#5
Ok sorki, ale dzięki za wytrzymałość i informacje.
 
Reply
#6
Tylko wiedz, że nie jest to atak stricte na Ciebie. Jak już pewnie zauważyłaś na forum zazwyczaj jak ktoś zada takie pytanie to odsyłam do google, na stronę i takie tam. Jest szansa, że potem ktoś wchodząc do tego tematu sam to znajdzie.
 
Reply
  


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Czy w ŻAK-u jest legitymacja?
Może ktoś tutaj z Was wie, czy w szkole "ŻAK" jest legitymacja, która uprawnia do zniżek i darmowych przejazdów? Jeśli jest, to jakiej wysokości jest zniżka? Taka sama jak dla studentów (50%) czy może dla uczniów (37% zniżki)? Napiszcie bo nie wiem czy warto iść do tej szkoły, skoro nie będzie legitymacji i zniżek.
Bruno 4 10,718 12-08-2014, 22:37
Ostatni post: Bruno



Browsing: 1 gości