Witaj! Logowanie Rejestracja

Wzornictwo
#1
Witam,
kto się wybiera na ten wszechstronny - nowo utworzony kierunek? ; D
 
Reply
#2
Stawiam, że nie będzie tam tłumów. Nie osiągną docelowej liczby obsadzonych miejsc Oczko
Zapraszam do uczestniczenia w życiu forum, pozdrawiam serdecznie Wasz Kuba Uśmiech
 
Reply
#3
(20-06-2012, 22:08 )admin napisał(a): Stawiam, że nie będzie tam tłumów. Nie osiągną docelowej liczby obsadzonych miejsc Oczko
no nie wiem, nie wiem... 30 miejsc to jednak nie dużo, a w naszych tarnowskich okolicach, nigdzie w pobliżu nie ma podobnego kierunku..uwzględniając jeszcze ludzi z liceum plastycznego, to można by się spodziewać wysokiej konkurencji.. jak myślisz Panie Adminie : P ? przecież najbliżej to hmm ASP? jeszcze coś w Rzeszowie (ale nie jestem pewna)

 
Reply
#4
Może i masz rację. Zobaczymy, ale nie sądzę, by już w tym roku obsadzili wszystkie miejsca Uśmiech z reguły w kolejnych latach. Ale mogę się mylić.
Zapraszam do uczestniczenia w życiu forum, pozdrawiam serdecznie Wasz Kuba Uśmiech
 
Reply
  


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Czy trudno się dostać na wzornictwo?
Witam Myślę o tym aby iść na kierunek wzornictwo na PWSZ w Tarnowie. Czy trudno jest się dostać? Czytałam o całym procesie rekrutacyjnym, trzeba przejść rozmowy kwalifikacyjne, portfolio prac itd. Czy naprawdę jest tak ciężko i jest duża selekcja kandydatów? Jak to wygląda, wyjaśni ktoś, jakiś student?
hope_mi 1 4,230 16-09-2013, 12:53
Ostatni post: admin



Browsing: 1 gości