Witaj! Logowanie Rejestracja

Co zabrać ze sobą do akademika?
#21
W tym roku jest 250 zł miesięcznie Uśmiech
 
Reply
#22
Niby oficjalnie nie można, ale raczej nikt tego nie sprawdza i co niektórzy właśnie mają Oczko Czajnik, lodówka z takich podstawowych rzeczy w zupełności wystarczą.
 
Reply
#23
nikolas napisał(a):czajnik elektryczny???
tależe kubki sztućce i co jeszcze???
Jasne czajnik lodówka Ci się na pewno przyda w akademiku a można je mieć. Sztućce, kubki, jakiś garnek też Ci się na pewno przyda.
 
Reply
#24
Chciałam zapytać czy pościel jest już w akademiku, czy mamy przynieść własną z domu? I jak często jest zmieniana?
 
Reply
#25
Zapraszam do wątku - czy w akademiku jest pościel Uśmiech Jeżeli chodzi o częstotliwość zmiany pościeli, było to napisane powyżej.
 
Reply
#26
W mojej prywatnej ocenie o wiele lepiej jest przynieść własną pościel bo nie wiadomo ile ludzi pod tą z akademika spało i co w niej robiło... Oczywiście akademik może zapewnić Ci pościel a nawet musi i powinien to zrobić.
 
Reply
#27
Pościel jest Uśmiech Warto zabrać ze sobą jakieś lepsze poduszki bo te co są w akademiku to są naprawdę beznadziejne i niewygodne.
 
Reply
#28
To jak to jest w końcu z tymi lodówkami? Jedna na korytarz?Duży uśmiech Bo nie specjalnie uśmiecha mi się tracić jedzenie na rzecz kogoś kogo nawet nie będę znał...
 
Reply
#29
Niee, nie ma w akademiku lodówek. Trzeba sobie swoją jakoś ogarnąć Uśmiech Chyba, że Ci się uda że trafisz do pokoju w którym już ktoś będzie miał Oczko
 
Reply
  


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Większe i tanie sklepy w okolicy akademika
Cześć, nie znam dobrze tarnowa i szukam jakiegoś sklepu najlepiej marketu gdzie można się zaopatrywać w jedzenie, coś taniego?
nikolas 4 4,704 06-10-2013, 21:37
Ostatni post: nana



Browsing: 1 gości