Witaj! Logowanie Rejestracja

Kierunki studiów bez przyszłości
#1
Chciałbym rozpocząć z Wami dyskusję na temat kierunków studiów bez przyszłości. Zapewne wiele osób poszukuje informacji na temat tego, które kierunki nie zapewnią nam dobrej i spokojnej pracy w przyszłości. Po skończeniu których kierunków studiów nie mamy co liczyć na to, aby móc znaleźć pracę? Zapraszam Was wszystkich do dyskusji w tym temacie.
 
Reply
  


Wiadomości w tym wątku
Kierunki studiów bez przyszłości - przez Pan_eko - 12-11-2014, 11:01
Kierunki studiów bez przyszłości - przez RJKA - 12-11-2014, 19:11
Kierunki studiów bez przyszłości - przez admin - 12-11-2014, 21:47
Kierunki studiów bez przyszłości - przez Dobromir - 16-02-2015, 16:57
Kierunki studiów bez przyszłości - przez admin - 16-02-2015, 18:53
Kierunki studiów bez przyszłości - przez Dobromir - 18-02-2015, 14:08
Kierunki studiów bez przyszłości - przez hubert716 - 08-01-2016, 12:34

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Jaki kierunek studiów dla humanisty?
Kształcę się w II klasie humanistycznej w I LO w Tarnowie i nie wiem co dalej z sobą począć. Trzeba zacząć myśleć nad studiami a ja ciągle nie wiem co studiować... Twierdzę, że jestem humanistką, w ogóle nie mam głowy do przedmiotów matematyczno-technicznych natomiast dobrze radzę sobie z kierunkami humanistycznymi. Z kolei tyle się mówi, że kierunki humanistyczne nie dają przyszłości, jednakże nie widzę innego rozwiązania dla siebie jak studia humanistyczne. Jakie kierunki dla humanisty będą najbardziej odpowiednie? Po jakich kierunkach można liczyć na najlepsze oferty pracy w zawodzie? Wiem, że będzie ciężko o pracę po studiach humanistycznych ale nie ma się co oszukiwać, ja i matematyka nie nadajemy na tych samych falach nie mówiąc już o fizyce... Myślałam o tym, że może politologia to byłby dobry kierunek dla mnie, ale nie wiem. Proszę Was o odpowiedzi.
drejn 12 14,349 05-12-2015, 20:08
Ostatni post: miak75



Browsing: 1 gości