Witaj! Logowanie Rejestracja

Zawody przyszłości! Jaki wybrać zawód? Najbardziej opłacalne zawody w przyszłości
#1
Zastanawiasz się, jaki zawód wybrać? Szukasz zawodu, który będzie zawodem przyszłości? Nie wiesz, jakie zawody będą najbardziej poszukiwane za kilka lat w przyszłości? Jakie zawody będą najbardziej opłacalne?

Zapraszamy do wypisywania poniżej najbardziej opłacalnych i przyszłościowych zawodów w Polsce według Was. Wszystkie wypowiedzi mile widziane. Utwórzmy jeden wielki ranking zawodów, których warto się uczyć.
 
Reply
#2
Wiadomo, że teraz przyszłość to tylko i wyłącznie kierunki techniczne... Warto zatem się rozwijać i dokształcać w naukach informatyczno-technicznych. Specjalistów IT zawsze będzie brakowało. Pozdrawiam.
 
Reply
#3
Czy ktoś z Was może mi powiedzieć, jakie są teraz najlepiej opłacane zawody w Polsce? Które zawody gwarantują dużą pensję i najwyższe wynagrodzenie, a które nie? Czekam na jakieś dane, raporty czy Wasze wypowiedzi w tym zakresie.
 
Reply
#4
@żółw92 - zajrzyj do tego wątku: http://pwsz-tarnow.edu.pl/Najbardziej-op...015-roku-t

Mam nadzieję, że znajdziesz tam odpowiedź na swoje pytanie, ale w razie czego pytaj albo tam albo tutaj w tym wątku. Pozdrawiam.
 
Reply
#5
Jakie są obecnie najbardziej opłacalne zawody na rynku Polskim? Po jakich zawodach jest duży wybór ofert pracy? Jakiego zawodu opłaca się teraz uczyć i w jakim kierunku kształcić? Czy studia coś dzisiaj dają? Warto iść na studia? Co się najbardziej opłaca i jakie są najbardziej opłacalne zawody, które można obecnie wykonywać nie martwiąc się o pracę i jej dostępność w przyszłości, za parę lat?
 
Reply
#6
Zobacz poniższe tematy, mogą okazać się dla Ciebie pomocne:
- http://pwsz-tarnow.edu.pl/Najlepiej-op%C...w-Polsce-t]
- http://pwsz-tarnow.edu.pl/Najbardziej-op...015-roku-t
- http://pwsz-tarnow.edu.pl/Zawody-przysz%...%C5%9Bci-t

Ogólnie to od zawsze wszędzie ludzie trąbią wokoło, że najbardziej opłacalnymi zawodami są i będą w przyszłości te zawody, które są związane z inżynierią. Zatem jak można się domyślić, chodzi o zawody takie jak: Programiści (i wszyscy inni związani z branżą IT), konstruktorzy, projektanci, administratorzy, automatycy. Tego typu zawodów (wykładanych na politechnikach) jest cała masa. Zależy tylko od tego, co Ciebie interesuje i w czym chciałbyś się nadal rozwijać.
Zapraszam do uczestniczenia w życiu forum, pozdrawiam serdecznie Wasz Kuba Uśmiech
 
Reply
#7
Zostań freelancerem - ponoć niezła kasa z tego jest a i sam zawód jest całkiem niezły. Dodatkowo sam sobie dyktujesz cenę i tym samym zarobki. Można naprawdę dużo i nieźle zarobić a to wszystko zależy tylko i wyłącznie od Ciebie.
 
Reply
#8
(26-12-2012, 21:36 )Użyszkodnik napisał(a): Zostań frilancerem - ponoc niezla kasa z tego jest ;d

Zależy od wielu czynników. Niestety rynek freelancerów jest lekko przesycony i studenci powodują obniżenie stawek i przestaje sie to oplacac. Przykład taki, ze strona internetowa z własnym szablonem, bez zaplecza, tylko stale zakładki z tekstem powinna kosztować kilkaset zlotych, a studenci to robia za 50 zlotych. Potem ludzie sie dziwia, ze im cos nie dziala i dlaczego on nie ma wsparcia. Wiec nie jest az tak rozowo niestety.
Hobbysta, rowerzysta, człowiek ceniący ciszę i święty spokój przede wszystkim w życiu.
 
Reply
#9
Poza tym rynek freelancerów jest mocno nasycony. Na najsłynniejszym portalu tego typu - zlecenia.przez.net widać również to, o czym pisze Cubaza. Zleceniodawcy wybierają najczęściej najtańsze oferty, firmy oferują za tą usługę kilka razy więcej niż osoby prywatne.
Zapraszam do uczestniczenia w życiu forum, pozdrawiam serdecznie Wasz Kuba Uśmiech
 
Reply
#10
A ja chciałbym się dowiedzieć, jakie są najlepiej płatne zawody w Polsce? W jakich zawodach można najwięcej zarobić pieniędzy? To znaczy nie chodzi mi konkretnie o stanowiska chociażby prezesów banków i innych instytucji ale o zwykłe zawody jak np. mechanik czy jakiś inżynier produkcji. Takie, które można studiować i się ich porządnie nauczyć.
 
Reply
#11
Naprawdę? Naprawdę chcesz znaleźć pracę kiedy nie chce Ci się forum przeszukać? Na naszym forum naprawdę poruszaliśmy mnóstwo zagadnień dotyczących zawodów i ich prognoz na zarobki w nadchodzących latach. Poszukaj, przeczytaj, zapoznaj się i wyciągnij wnioski.
 
Reply
#12
Wybacz. Poza tym do pracy mam jeszcze daleką drogę a chcę po prostu zwyczajnie wiedzieć, jaki kierunek mam obrać na drodze mojej dalszej edukacji, aby nie wyjść na tym stratnie.
 
Reply
#13
(26-09-2012, 11:36 )studentka napisał(a): Wiadomo, przyszłość to kierunki techniczne...

Głównie tak, wciąż brakuje wielu specjalistów na rynku. Jednakże chociażby w branży medycznej również ciągle brakuje wielu specjalistów. Czasami się dziwię, dlaczego przyszli studenci wybierają zawody bez przyszłości zamiast wziąć i przyłożyć się do przedmiotów, które decydują o dostaniu się na przyszłościowe kierunki studiów.
 
Reply
#14
Ale nie tylko kierunki moim zdaniem będą miały największe branie w przyszłości. Uważam, że analitycy rynkowi, biznesowi i bankowi będą równie potrzebni w niedalekiej przyszłości.
 
Reply
#15
Ostatnio czytałem, że w Tarnowie zaczyna brakować wykwalifikowanych chirurgów. Obecny "skład" jest już w wieku prawie emerytalnym a to jest znak do tego, aby może zacząć się kształcić się w zawodzie lekarza? Przecież tyle tłumów każdego roku jest na medycynie, zatem branża medyczna powinna być już powoli i w miarę nasycona a jak widać wciąż brakuje profesjonalnych i wykształconych specjalistów.
 
Reply
  


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Najbardziej opłacalne branże w polsce - własny biznes
Czy ktoś z Was powie mi, jakie są najbardziej opłacalne branże w Polsce do prowadzenia własnego biznesu? Myślę też o tym by po zakończeniu studiów założyć własną działalność, ale nie wiem w jakiej gałęzi się skupić i która zapewni mi możliwość ciągłego działania na rynku? Co sądzicie? jakie te branże będą najlepsze Waszym zdaniem, można by rzec - że niszowe itd. Proszę o wypowiedzi specjalistów na ten temat.
pilarz 4 6,791 25-01-2016, 9:45
Ostatni post: brak_patryk



Browsing: 1 gości