Witaj! Logowanie Rejestracja

Jak otrzymać stypendium socjalne?
#1
Jak otrzymać stypendium socjalne? Co muszę zrobić i do kiedy złożyć jakiś wniosek aby otrzymać to stypendium socjalne? czy jest jakiś bonus w postaci mieszkania w wynajmowanym mieszkaniu?
pozdrawiam.
 
Reply
#2
wszystko jest na stronie PWSZ.. ;/
wątków było na ten temat masa Język

..ale mam dobra rade zacznij wczesniej niz 10 bo kolejki sa długie a bd jeszcze dłuuższe..
ja np dzisiaj czekałam prawie 3h a i tak musze donieść jakies tam oświadczenie :/
 
Reply
#3
Ale o co chodzi dokładniej? co 10? do 10 października jest termin?
 
Reply
#4
10 październik to ostatni dzień na złożenie tych wszystkich papierków Język
 
Reply
#5
A masz gdzies tutaj spis wszystkich papierów które muszę złożyc?
 
Reply
#6
laura napisał(a):dałam rybę zamiast wędki.. niedobrze ;/
btw zycze powodzenia
Nie ładnie Język Nie ładnie Język
Ja też bym już dał wędkę Język Skoro komuś się nawet na stronę główną PWSZ nie chce wejść :p
 
Reply
#7
Wszystko jest u nas na forum od dłuższego czasu, nie trzeba nawet otwierać strony PWSZ, skoro już się zarejestrował.

Najpierw zobacz próg stypendium socjalnego w 2012 roku, następnie zerknij na terminy składania wniosków o stypendium socjalne dla studentów pierwszego roku potem jeśli chcesz poznać szczegóły odnośnie stypendium, odwiedź regulamin przyznawania stypendiów. To by było chyba na tyle Uśmiech
Zapraszam do uczestniczenia w życiu forum, pozdrawiam serdecznie Wasz Kuba Uśmiech
 
Reply
#8
Cubaza napisał(a):Nie ładnie Nie ładnie
Ja też bym już dał wędkę Skoro komuś się nawet na stronę główną PWSZ nie chce wejść

biorąc pod uwagę to, że czeka go wielogodzinne załatwianie czuje się usprawiedliwiona Uśmiech
 
Reply
#9
Pod warunkiem że jest studentem I roku Duży uśmiech a jeśli jest II i więcej to i pisanie podania o przedłużenie itp. i coś czuję że będzie nas męczył o to , a nawet jeśli jesteś studencikiem I roku , to przyjdzie mu trochę czekać będzie z tego co wiem trzeba tam mieć chyba zaświadczenia ze skarbówki , ostatnio takie potrzebowałem około tygodnia się czeka Duży uśmiech trochę późno się za to bierze .
 
Reply
#10
A tak przy okazji - do stypendium socjalnego potrzebne jest zaświadczenie o odprowadzaniu składek na ubezpieczenie zdrowotne. Podobno możne to być w formie zaświadczenie z ZUS'u LUB zaświadczenie wydane przez pracodawcę LUB oświadczenie, na którym należy przepisać kwotę z PIT'u 11.

Ktoś się orientuje dokładniej o co chodzi? Bo pani powiedziała, że zaświadczenie od pracodawcy lub z ZUS'u jest na 9%. No więc to z PIT'u jest na ile i czym konkretnym się różni?
 
Reply
#11
Ahmed napisał(a):trochę późno się za to bierze .

podbijam..
 
Reply
#12
(03-10-2012, 21:24 )Pattttti napisał(a): A tak przy okazji - do stypendium socjalnego potrzebne jest zaświadczenie o odprowadzaniu składek na ubezpieczenie zdrowotne. Podobno możne to być w formie zaświadczenie z ZUS'u LUB zaświadczenie wydane przez pracodawcę LUB oświadczenie, na którym należy przepisać kwotę z PIT'u 11.

Ktoś się orientuje dokładniej o co chodzi? Bo pani powiedziała, że zaświadczenie od pracodawcy lub z ZUS'u jest na 9%. No więc to z PIT'u jest na ile i czym konkretnym się różni?

Musisz iść do ZUS'u oni Ci tam wydadzą odpowiednie zaświadczenie , zapytasz się pani w informacji ona Cię już pokieruje gdzie iść .
 
Reply
#13
Wiem, wiem. Chciałam tylko dopytać o te "zamienniki" zamiast odwiedzać ZUS Język
 
Reply
#14
(03-10-2012, 21:33 )Pattttti napisał(a): Wiem, wiem. Chciałam tylko dopytać o te "zamienniki" zamiast odwiedzać ZUS Język

Nie daje 100% pewnosci, ale to bedzie tak samo wazne. Pracodawca do ZUS musi odprowadzic tyle samo kasy co masz napisane na PIT-11. Wiec w picie bedzie pokazane, ze odprowadzil skladki na ubezpieczenie zdrowotne.

Wytaptane z HTC Wildfire za pomoca Tapatalk2
Hobbysta, rowerzysta, człowiek ceniący ciszę i święty spokój przede wszystkim w życiu.
 
Reply
#15
Z tym ZUS'em będzie najpewniejsze . Zrobisz jak uważasz Język
 
Reply
#16
No to już się upewniłam, dzięki Język
 
Reply
  


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Wypłata stypendium
Ma ktoś już moze stypendium socjalne na koncie ? Bo jestem ciekawa czy jest szansa że wpłynie jeszcze dziś..
studentkaxyz 5 7,588 29-11-2016, 18:32
Ostatni post: studentkaxyz



Browsing: 1 gości