Witaj! Logowanie Rejestracja

"Karta" do szlabanu przy wjeździe na parking.
#1
Orientuje się ktoś może czy jest jakaś możliwość uzyskania karty do wyżej wspomnianego szlabanu parkingu pwsz jeśli nie zdążyłem złożyć podania? Może jakiś student ma i chciałby odsprzedać lub coś.. Uśmiech
 
Reply
#2
Nie wiem czy już teraz zgarniesz kartę do szlabanu. Moim zdaniem to w ogóle nie wiem po co wjazd na parking PWSZ skoro 100 metrów dalej już są parkingi darmowe Język No ale ludzie najchętniej to by wjechali pod same drzwi Język
 
Reply
#3
100 metrów dalej są parkingi darmowe? :O Gdzie dokładnie? Język
 
Reply
#4
Kod:
https://maps.google.com/maps/ms?ie=UTF8&t=m&oe=UTF8&msa=0&msid=216935472334900631645.0004bb5c3a20c0f34332c
Na tej mapie masz zaznaczoną strefę płatnego parkowania. Teren PWSZ kończy się równo z końcem strefy płatnego parkowania. Wystarczy przejść ulicę bł. ks. Romana Sitko i masz już masz parkingi darmowe...
 
Reply
#5
No tak, zgadza się. Za ul. Bł.ks.Romana Sitko są parkingi pod blokami, więc miejsce jest, sam tam zostawiam czasem samochód Język
 
Reply
  


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Czy elektroniczna legitymacja studencka jest jednocześnie kartą biblioteczną?
Cześć Wam! Czy mając elektroniczną legitymację studencką (nie ma chyba innych?) jest to już moja karta biblioteczna do obsługi w bibliotece? Czy muszę dodatkowo zakładać jakieś karty w bibliotece czy wraz z rozpoczęciem studiów na uczelni jestem już w systemie biblioteki?
klata24 1 3,620 11-01-2013, 10:34
Ostatni post: Pattttti



Browsing: 1 gości