Witaj! Logowanie Rejestracja

Kiedy zacząć uczyć się do sesji?
#1
Hej
sorki za głupie dla Was pewnie pytanie ale interesuje mnie Wasze zdanie na ten temat. No właśnie więc kiedy zacząć się uczyć do sesji waszym zdaniem?
Kiedy wy zaczynaliście się uczyć? Chcę zaznaczyc że sesja zimowa będzie moją pierwszą!
 
Reply
#2
Ciezkie pytanie w sumie. Ja sie w sumie nie uczylem wczesniej niz na tydzien przed egzaminem. Wiec ja bym sie zaczal uczyc w styczniuJęzyk

Wytaptane z HTC Wildfire za pomoca Tapatalk2
Hobbysta, rowerzysta, człowiek ceniący ciszę i święty spokój przede wszystkim w życiu.
 
Reply
#3
Hmm dzięki za odpowiedź Duży uśmiech całkiem dobra propozycja.
 
Reply
#4
Ale taka prawda Oczko Poza tym nie ma co się teraz uczyć bo może się okazać, że będziesz miała jakieś zwolnienie z egzaminu, jakieś zaliczenie czy coś Oczko I tak to poświęcisz czas na naukę przedmiotu, który już masz zaliczony a "olejesz" inny Oczko
Nie opłaca się uczyć już teraz. Najwcześniej w styczniu jak już się wyklarują wszystkie sytuacje Uśmiech
 
Reply
#5
hehe, najlepiej to się uczyć cały rok a nie tylko przed sesją. Ale wiadomo jak to jest w praktyce. Im wcześniej tym lepiej... Uśmiech
 
Reply
#6
Ja tam zawsze tydzień przed egzaminem konkretnym się uczę aby mieć wszystko na świeżo Uśmiech
Potrzebujesz fachowca z piłą spalinową do przycięcia kilku gałęzi lub wycięcia całych drzew? Zerknij tutaj
 
Reply
#7
To zależy wszystko od tego, jak niektórym osobom przychodzi nauka. Jeżeli ktoś w miarę szybko jest w stanie się nauczyć, to ja rekomendowałbym naukę przed konkretnym egzaminem. Czyli jeżeli mamy egzamin w poniedziałek, to zaczynamy uczyć się np. w środę lub w czwartek a jeśli kolejny egzamin w sesji czeka nas np. w piątek, to można zacząć uczyć się do niego gdy napiszemy ten poniedziałkowy egzamin. Najlepiej jest mieć świeżą wiedzę, gdyż taka jest najlepsza do egzaminów, jednak najszybciej jest "marnowana", czyli szybko zapominamy to, czego się uczyliśmy.
 
Reply
  


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Jakiego języka obcego warto się uczyć?
Cześć ostatnio pytałem [url=http://pwsz-tarnow.edu.pl/Jakiego-j%C4%99zyka-programowania-warto-si%C4%99-uczy%C4%87-w-2012r-t]tutaj[/url] o język programowania, teraz zależy mi na języku obcym. Jakiego języka obcego warto zatem się teraz uczyć? angielski powiedzmy, że już coś tam umiem - co teraz? Jaki drugi język? który przyda się w pracy zawodowej?
twele 9 13,339 02-07-2022, 22:58
Ostatni post: Zdzich



Browsing: 1 gości