Witaj! Logowanie Rejestracja

co zrobić, żeby w tytule przelewu od uczelni było napisane, że to stypendium soc.?
#1
PWSZ nie przywiązuje raczej do tego uwagi, w tytule piszą jakieś cyferki, które nie wiem do czego mają się odnosić, a zależy mi na tym, żeby było zaznaczone, że to stypendium socjalne, gdyż mój bank nalicza mi dodatkowe opłaty za prowadzenie konta :/ może kilkanaście złotych to nie dużo, ale jak tak co miesiąc będą mi pobierać to jednak trochę kasy jest...
więc czy można do jakoś zmienić ? do kogo się odnieść w tej sprawie?
 
Reply
#2
A bank będzie to obchodzić, że to za stypendium socjalne ? Powiem szczerze, ze pierwszy raz się z czymś takim spotykam. Co to za bank ? Moim zdaniem łatwiej zmienić bank niż dla jednej osoby zmieniać tytuł przelewu...
P.S. Kilkanaście złotych co miesiąc za prowadzenie konta? Czym prędzej zmień bank...
 
Reply
#3
(04-12-2012, 16:01 )Cubaza napisał(a): A bank będzie to obchodzić, że to za stypendium socjalne ? Powiem szczerze, ze pierwszy raz się z czymś takim spotykam. Co to za bank ? Moim zdaniem łatwiej zmienić bank niż dla jednej osoby zmieniać tytuł przelewu...
P.S. Kilkanaście złotych co miesiąc za prowadzenie konta? Czym prędzej zmień bank...

Też mnie to dziwi, więc zapytałam o co chodzi, konsultant poinformował mnie, że musi być zaznaczone w tytule przelewu, że to stypendium, inaczej będą pobierać dodatkowe opłaty... Alior Bank od niedawna wprowadził takie świetne zmiany ...
A ze zmianą banku uczelnia nie będzie problemu ? Podam po prostu swój nowy numer konta, do Działu Pomocy Materialnej tak ?
 
Reply
#4
Dokładnie tak to wygląda. Idziesz i mówisz, że zmieniłaś numer rachunku i to tyle. Wypełnisz jakiś mały druk, że zmieniłaś numer konta i tyle.
 
Reply
#5
(04-12-2012, 17:03 )Cubaza napisał(a): Dokładnie tak to wygląda. Idziesz i mówisz, że zmieniłaś numer rachunku i to tyle. Wypełnisz jakiś mały druk, że zmieniłaś numer konta i tyle.

W takim razie będę musiała zmienić bank, dziękuję bardzo za pomoc! Uśmiech
 
Reply
  


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Wypłata stypendium
Ma ktoś już moze stypendium socjalne na koncie ? Bo jestem ciekawa czy jest szansa że wpłynie jeszcze dziś..
studentkaxyz 5 7,703 29-11-2016, 18:32
Ostatni post: studentkaxyz



Browsing: 1 gości