Witaj! Logowanie Rejestracja

zobacz
"Poziom" tarnowskich akademików.
#1
Witam, zastanawiam się nad rozpoczęciem studiów na PWSZ mieszkam jednak dość daleko od Tarnowa i chciałbym mieszkać w akademiku. Stąd moje pytanie : Czy tarnowskie akademiki są dość schludne (jak na akademiki oczywiście) czy ilośc łazienek/kuchni na pokoje jest optymalna i czy są jednoosobowe pokoje?
Będę wdzięczny za odpowiedź.
 
Reply
#2
Cytat:Dysponuje 170 miejscami w pokojach studenckich o wysokim standardzie – m. in. każdy pokój wyposażony jest w łazienkę z pełnym węzłem sanitarnym.

Pokoje studenckie są trzyosobowe, a opłata za miejsce dla studenta PWSZ w Tarnowie w roku akademickim 2009/2010 zgodnie z zarządzeniem Rektora wynosi 230 zł za miesiąc.
Studenci nieodpłatnie mogą korzystać z sieci internetowej dostępnej w każdym pokoju oraz telewizji kablowej. Do dyspozycji mają pokoje cichej nauki, świetlicę z telewizorem, Klub Studenta w którym organizowane są imprezy okolicznościowe. Do dyspozycji mieszkańców oddana jest również pralnia z pralkami automatycznymi oraz suszarnia.

Porównując to z innymi akademikami, np. krakowskimi - u nas na PWSZ mają apartament Uśmiech
Zapraszam do uczestniczenia w życiu forum, pozdrawiam serdecznie Wasz Kuba Uśmiech
 
Reply
#3
admin napisał(a):Porównując to z innymi akademikami, np. krakowskimi
No a ile lat mają akademiki AGH,PK, czy UJ. Są to kilkudziesięcioletnie bloki mieszkalne w starym budownictwie, rzadko remontowane.

A na słowackiego praktycznie po remoncie wszystko.
 
Reply
#4
nigga napisał(a):No a ile lat mają akademiki AGH,PK, czy UJ. Są to kilkudziesięcioletnie bloki mieszkalne w starym budownictwie, rzadko remontowane.
O przepraszam, ostatnio akademiki Politechniki były remontowane.
Zapraszam do uczestniczenia w życiu forum, pozdrawiam serdecznie Wasz Kuba Uśmiech
 
Reply
#5
Akademik na Słowackiego przeszedł remont gruntowny więc naprawdę jest tam super Uśmiech Jak byłem tam zobaczyć to mają tam naprawdę niezłe warunki.
 
Reply
#6
W końcu to był dawniej dom nauczycielaOczko Wiadome jest, że nauczyciele nie będą mieszkać w warunkach studenckich. Muszą je mieć o wiele lepsze Duży uśmiech
 
Reply
#7
Akademik.. Niech pomyślę.. Po 3 latach mieszkania mogę stwierdzić: Jak trafisz na "dobre" towarzystwo to nie ma problemu. Łazienka w pokoju = +. Kuchnie zmodernizowane zostały, internet też lepiej działa - oczywiście 1 kabel na pokój żeby nie przesadzać.. Kablówka? Taa jak masz telewizor swój ;d.. Ale ogólnie to nie jest źle.. Stołówka na dole to żarełko jest ;d..
 
Reply
#8
DIPPY16 napisał(a):Stołówka na dole to żarełko jest
W cenie mieszkania czy płatna dodatkowo?
 
Reply
  


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Ranking akademików PWSZ w Tarnowie
Zauważyłem, że wiele osób pyta o tarnowskie domy studenckie i nie otrzymuje żadnych konkretnych odpowiedzi. Może by tak stworzyć "ranking" akademików? Użytkownicy forum, którzy zamieszkują akademik niech napiszę jego nazwę, krótko opiszą warunki jakie w nim panują, jego plusy i minusy. To znacznie ułatwi podjęcie decyzji do co miejsca zamieszkania i trochę uporządkuję ten dział.
numberfive 1 3,165 10-02-2012, 18:05
Ostatni post: admin



Browsing: 1 gości