Witaj! Logowanie Rejestracja

Kiedy jest logowanie na studia 2013/14?
#1
Kiedy jest logowanie na studia w 2013 roku? Do kiedy trzeba się zalogować na uczelnie wyższe na rok akademicki 2013/14? Czy rejestracja na studia jest darmowa?
 
Reply
#2
Taka rejestracja zostanie przeprowadzona pewnie gdzieś na przełomie maja i czerwca, może odrobinkę wcześniej czyli już w maju.
 
Reply
#3
(26-02-2013, 18:40 )Anitka86 napisał(a): Taka rejestracja zostanie przeprowadzona pewnie gdzieś na przełomie maja i czerwca, może odrobinkę wcześniej czyli już w maju.

W maju to są matury i nikt wtedy nie myśli i rekrutacji na studia. Logowanie na studia, czyli rejestracja w systemie uczelnianym na studia. Według harmonogramu rekrutacji na studia 2013/14 zalogować do systemu musisz najpóźniej do 19 lipca.
Zapraszam do uczestniczenia w życiu forum, pozdrawiam serdecznie Wasz Kuba Uśmiech
 
Reply
#4
O czyli aż do 19 lipca mam czas. To dużo a gdzie mam się zalogować do tego systemu? będzie to gdzieś dostępne jakiś link czy co?
 
Reply
#5
(26-02-2013, 20:49 )krecz993 napisał(a): O czyli aż do 19 lipca mam czas. To dużo a gdzie mam się zalogować do tego systemu? będzie to gdzieś dostępne jakiś link czy co?

W harmonogramie rekrutacji podany jest link do systemu, który będzie aktywny w okresie przewidzianym na zarejestrowanie i zalogowanie się do systemu rekrutacyjnego. Spokojnie, wszystko będzie aktywne i dobrze działało.
 
Reply
  


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Czy na studia liczy się świadectwo?
Mam pytanie, czy są jeszcze jakieś studia i uczelnie gdzie liczy się świadectwo? Czy świadectwo ukończenia szkoły średniej jest już wręcz całkowicie nieważne na studia i zostało wyparte przez wyniki z matur? Co się liczy bardziej i dla uczelni jest istotniejsze? Czy lepiej przykładać się do matury czy może do ocen na świadectwie? Za wszystkie wypowiedzi z góry dziękuję.
fleczu1996 6 49,572 28-02-2016, 14:31
Ostatni post: Cubaza



Browsing: 1 gości