Witaj! Logowanie Rejestracja

Gdzie oddać stary, zużyty sprzęt elektroniczny w Tarnowie?
#1
Powiedzcie mi jeszcze gdzie mogę oddać stary niepotrzebny i zużyty sprzęt elektroniczny? Mam w garażu jakieś stare monitory CRT oraz telewizor. Znajdzie się też jakiś stary akumulator, telefon czy nawet stara lodówka i pralka. Gdzie mogę to wszystko za darmo oddać? Wiem że dawniej były jakieś kontenery gdzieś podstawiane i tam wrzucało się takie graty elektroniczne - a teraz? Jest tam gdzieś w Tarnowie ustawiony na stałe taki kontener?
Jestem Adam - dobrze strony WWW zakładam!
 
Reply
#2
Wiele znanych i wielkich sieci sprzedaży elektronicznych oferuje darmową utylizację starego sprzętu jeśli kupujesz nowy. Ja tak robiłem w RTV Euro AGD - kupowałem nowy czajnik - stary im oddałem, kupowałem nowy TV plazmowy, stary (zepsuty) wzięli. Wszystko za darmo!
 
Reply
#3
Bo kupowałeś nowy sprzęt. Sami z siebie nie przyjęliby Twojego sprzętu.
 
Reply
#4
No tak bo kupowałem nowy. Ale chyba powinni przyjmować? Prawo unijne im tego nie narzuca z góry? Gdyby ktoś wiedział o jakiś kontenerach które będą ustawione na te graty elektroniczne - proszę pisać.
Jestem Adam - dobrze strony WWW zakładam!
 
Reply
#5
Cytat:Trwa akcja zbiórki odpadów wielkogabarytowych „Wspólnie posprzątajmy miasto”. Mieszkańcy Tarnowa mogą się ich pozbyć nieodpłatnie.

Odpady należy wystawiać najpóźniej do godz. 9.00 każdego dnia wyznaczonego w terminarzu akcji. W zależności od rodzaju zabudowy mieszkaniowej odpady te należy wystawiać w następujący sposób:

• przed posesje – w przypadku domów jednorodzinnych,

• przed domy lub obok wiat śmietnikowych – w przypadku budynków wielorodzinnych.

Wykonawcą akcji jest Zakład Składowania Odpadów Komunalnych przy ul. Cmentarnej w Tarnowie. – tel. 14 625 82 09. Informacje dotyczące akcji można również uzyskać w Urzędzie Miasta Tarnowa pod nr tel. 14 68 82 873.

info: tarnow.pl

Terminarz dostępny jest tutaj: http://pwsz-tarnow.edu.pl/files/terminar...tarnow.doc
 
Reply
#6
Czyli trzeba będzie im to dowieźć w te ulice i gdzie zostawić? Pod kogoś domem?
Jestem Adam - dobrze strony WWW zakładam!
 
Reply
#7
(27-04-2013, 10:17 )adam napisał(a): Czyli trzeba będzie im to dowieźć w te ulice i gdzie zostawić? Pod kogoś domem?

Są chyba jakieś centralne punkty w których się to zostawia.
 
Reply
#8
Mógłby ktoś to napisać, czy lepiej oddać zużyty sprzęt na złom czy oddać im do oddania np. w sklepie?
Jestem Adam - dobrze strony WWW zakładam!
 
Reply
  


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Jaki dobry (i tani) serwis laptopów w Tarnowie możecie polecić?
Cześć! Pojawiły się poważne (sprzętowe) problemy z prawie 3-letnim laptopem które wymagają ingerencji elektronika/informatyka w serwisie. W związku z tym mam do Was pytanie: który, jaki [url=http://pwsz-tarnow.edu.pl/Dobry-serwis-laptop%C3%B3w-t]dobry serwis laptopów[/url] możecie polecić w Tarnowie? Taki aby nie naprawiali tego miesiąc oraz aby nie wzięli za to połowy wartości laptopa :) Gwarancja też dobrze, aby była na ich "robotę" przynajmniej 3 miesięczna.
admin 6 14,184 03-01-2017, 14:20
Ostatni post: kaski



Browsing: 1 gości