Witaj! Logowanie Rejestracja

Ile trwa staż z urzędu pracy (2014, 2015)
#1
Witam
Jak długo (ile miesięcy) trwa staż w 2014, 2015 roku, który jest organizowany przez urząd pracy? O wynagrodzenie za staż już pytałem i dostałem odpowiedź. Jednak mam pytanie, czy za każdy miesiąc jest to wynagrodzenie przelewane nam na konto? Prosiłbym o dokładnie wyjaśniającą tą kwestię wypowiedź.
 
Reply
#2
Różnie, zaczyna się bodajże od 3 miesięcy.. co do wynagrodzenia do rzeczywiście jest co/za każdy miesiąc Uśmiech
 
Reply
#3
O czyli bardzo fajnie jak się załapie na taki staż? I to płaci pracodawca czy urząd pracy?
 
Reply
#4
Staż z urzędu pracy minimalnie może trwać 3 miesiące (co zaznaczyła laura) a maksymalnie rok.
 
Reply
#5
A czy można przedłużyć ten staż? Można na nim negocjować wynagrodzenie? Ma ktoś w tej kwestii jakieś doświadczenie?
 
Reply
#6
Nie obraź się, ale w styczniu rok temu Ci admin odpowiedział. Przez 10 miesięcy nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie ani nic byłeś na stażu? WTF?
 
Reply
  


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Comarch - staż - testy kwalifikacyjne / rekrutacyjne
Witam Czy ktoś z Was odbywał staż w Comarch i pisał może testy rekrutacyjne na programistę? Mógłby ktoś wrzucić jakieś przykładowe testy kwalifikacyjne jak wyglądają i jakie są przykładowe pytania?
maciekmm 5 25,878 09-01-2016, 13:26
Ostatni post: Cubaza



Browsing: 1 gości