Witaj! Logowanie Rejestracja

Kiedy będą wyniki rekrutacji na studia 2013/14
#1
Hej
Kiedy zostaną ogłoszone wyniki rekrutacji na studia na rok akademicki 2013/14. Czy te wyniki będą wywieszone gdzieś na uczelni? Jak dowiemy się kto gdzie się dostał? Mailowo?
 
Reply
#2
Wyniki są wywieszone na listach na uczelni. Dodatkowo dostajesz informację pocztą, ale tradycyjną a nie elektroniczną.
Hobbysta, rowerzysta, człowiek ceniący ciszę i święty spokój przede wszystkim w życiu.
 
Reply
#3
Wszystko już wiem! Dziękuje za wyjaśnienie
 
Reply
#4
Hej! Wyniki rekrutacji na studia na PWSZ poznasz i my też poznamy pod koniec lipca Uśmiech Czyli prawie miesiąc jeszcze czasu mamy. A tak w ogóle to na jaki kierunek idziesz? A czemu rekrutacja trwa tak długo?
 
Reply
#5
Długo trzeba czekać Uśmiech Aż 2 tygodnie na doniesienie dokumentów jest chociaż Uśmiech
 
Reply
#6
Wyniki rekrutacji zależą od uczelni, każda uczelnia ogłasza je według swojego własnego harmonogramu. Na PWSZ w Tarnowie zgodnie z harmonogramem rekrutacji na studia 2013/14 wyniki rekrutacji na studia będą ogłoszone zapewne 25-26 lipca 2013 roku.
 
Reply
#7
No własnie na PWSZ wszystko jakoś dłużej. Komisja "obraduje" aż 5 dni a na innych uczelniach 2-3 dni Język , rejestracja na studia trwa miesiąc a na innych uczelniach 2 tygodnie Duży uśmiech
 
Reply
#8
Hej
Dzisiaj jest ostatni dzień rejestracji czy wyniki dla niektórych kierunków będą już np. 21 albo 22 lipca? No bo komisja w harmonogramie napisała że 5 dni będzie kwalifikować na studia czy zatem jeden kierunek będzie miał wcześniej a inny później?
 
Reply
#9
Nie wyniki będą wszystkie tak samo w jednakowym terminie dla wszystkich kierunków raczej.
 
Reply
#10
Czy zatem wyniki będą już jutro? Bo na stronie PWSZ piszą że do 26... ale to nie jest jednoznaczne stwierdzenie.
 
Reply
#11
Wczoraj późnym wieczorem były już wyniki Uśmiech Pełne listy oraz opis "co robić dalej" dostępne są tutaj: http://pwsz-tarnow.edu.pl/Wyniki-rekruta...Tarnowie-t
 
Reply
#12
ja sprawdziłam dzisiaj rano dopiero Język
 
Reply
  


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Czy na studia liczy się świadectwo?
Mam pytanie, czy są jeszcze jakieś studia i uczelnie gdzie liczy się świadectwo? Czy świadectwo ukończenia szkoły średniej jest już wręcz całkowicie nieważne na studia i zostało wyparte przez wyniki z matur? Co się liczy bardziej i dla uczelni jest istotniejsze? Czy lepiej przykładać się do matury czy może do ocen na świadectwie? Za wszystkie wypowiedzi z góry dziękuję.
fleczu1996 6 49,659 28-02-2016, 14:31
Ostatni post: Cubaza



Browsing: 1 gości