Witaj! Logowanie Rejestracja

Wybielanie zębów laserowo - White&Beauty w Tarnowie
#1
Cześć
Czy był może ktoś z Was wybielać zęby laserowo w Tarnowie w salonie White&Beauty? Chciałbym poznać opinie o tym zabiegu bo kosztuje 99 zł i chętnie bym z niego skorzystał...
Proszę o porady i opinie.
Jestem Adam - dobrze strony WWW zakładam!
 
Reply
#2
Mają jakieś rabaty dla studentów? Za 99 zł to chyba nie ma co oczekiwać czegoś super? Język
 
Reply
#3
Ja wybielałam zęby w tym salonie jakieś dwa miesiące temu i efekt jest bardzo fajny, a za taką cenę to jak najbardziej warto. Sam zabieg trwa ok godziny i jest bezbolesny. Po zabiegu może wystąpić niewielka nadwrażliwość, chociaż ja nie miałam z tym problemu. Osobiście mogę polecić Oczko
 
Reply
#4
Ja nie polecam!!! To co oni wykonują w tej śmiesznie niskiej cenie i to bez piaskowania niszczy zęby! Moja siostra dentystka odradza stosowanie tego typu zabiegów które nie są poprzedzone piaskowaniem!!!

Zresztą jak kolega wyżej wspomina może występować okropna wrażliwość zębów i to jest prawda, a na jakiej podstawie piszesz "że może wystąpić niewielka wrażliwość" chociaż z tym nie miałeś wspólnego?

Nie polecam tego ani innych salonów. Jeżeli chcecie mieć białe zęby, udajcie się do profesjonalnego stomatologa który zna się na rzeczy.
 
Reply
#5
(27-07-2013, 20:20 )malami000 napisał(a): Ja wybielałam zęby w tym salonie jakieś dwa miesiące temu i efekt jest bardzo fajny, a za taką cenę to jak najbardziej warto. Sam zabieg trwa ok godziny i jest bezbolesny. Po zabiegu może wystąpić niewielka nadwrażliwość, chociaż ja nie miałam z tym problemu. Osobiście mogę polecić Oczko
Jeden post, akurat w tym temacie i do tego zachwalający usługę Uśmiech No no no Uśmiech Marketing działa Uśmiech
 
Reply
#6
@Cubaza: nawet się nie pofatygują, żeby jedną gwiazdkę (5 postów) zdobyć Duży uśmiech . Strzał w dziesiątkę, adres mailowy tego (tej) malami000 jest z domeny agentbuzz.pl Uśmiech
 
Reply
#7
@dzastin18: za 99 zł to nie oczekiwałabym właśnie rewelacji Język
 
Reply
#8
Może i z domeny agentbuzz.pl ale usługa została przeze mnie przetestowana, opcja z akceleratorem halogenowym. Efekt jest dobry, co prawda nie należy się spodziewać uśmiechu jak ze zdjęć lub z czerwonych dywanów ponieważ efekt zabiegu zależy od stanu wyjściowego zębów. Mi kolor skoczył o 7 tonów w górę. Po zabiegu przez jeden dzień zęby były wrażliwsze, później nie odczułam żadnego dyskomfortu. Od zabiegu minęły 2 miesiące i pomimo, że palę, zęby są wyraźnie bielsze (nie tak bardzo jak bezpośrednio po zabiegu jednak efekt jest i to całkiem dobry).
 
Reply
  


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Jaki dobry (i tani) serwis laptopów w Tarnowie możecie polecić?
Cześć! Pojawiły się poważne (sprzętowe) problemy z prawie 3-letnim laptopem które wymagają ingerencji elektronika/informatyka w serwisie. W związku z tym mam do Was pytanie: który, jaki [url=http://pwsz-tarnow.edu.pl/Dobry-serwis-laptop%C3%B3w-t]dobry serwis laptopów[/url] możecie polecić w Tarnowie? Taki aby nie naprawiali tego miesiąc oraz aby nie wzięli za to połowy wartości laptopa :) Gwarancja też dobrze, aby była na ich "robotę" przynajmniej 3 miesięczna.
admin 6 14,202 03-01-2017, 14:20
Ostatni post: kaski



Browsing: 1 gości