Witaj! Logowanie Rejestracja

Blog o opakowaniach
Krajowy Rejestr Matur - co to jest?
#1
Witam!
Dzisiaj podczas rejestracji na studia otrzymałam komunikat: "Oceny zostaną automatycznie pobrane z Krajowego Rejestru Matur (zgodnie z deklaracją złożoną podczas rejestracji)" - czy ktoś mógłby mi wyjaśnić na czym to polega?? Nigdzie nie podawałam swoich ocen maturalnych o co tam chodzi?
 
Reply
#2
Skoro złożyłaś deklarację, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie wyników matur do systemu KReM, zostały one tam umieszczone automatycznie i uczelnia otrzyma te dane drogą elektroniczną (PWSZ w Tarnowie jak widać używa bazy KReM).
 
Reply
#3
No dobrze ale czy te dane są prawdziwe i poprawne? Kto je tam wprowadzał? Szkoła średnia którą kończyłam?
 
Reply
#4
A skad PWSZ będzie wiedziec jakie przedmioty wybieram do rekrutacji?
 
Reply
#5
(16-07-2013, 21:17 )TenTypPiotr napisał(a): A skad PWSZ będzie wiedziec jakie przedmioty wybieram do rekrutacji?

Dostaną z KRM.
 
Reply
#6
Zdawałem dwa dodatkowe przedmioty, przy rejestracji nie było żadnej opcji wpisywania ocen. Skąd zatem szkoła będzie wiedzieć który z tych dwóch przedmiotów wybieram?
 
Reply
#7
Wybiorą sobie zapewne lepsze oceny do rekrutacji. Nie wiem, bo za moich czasów tego nie było Język
 
Reply
#8
Ja tam jestem spokojna ale faktycznie co będzie jeżeli w tym rejestrze ktoś się pomyli i zaniży wyniki z matury? Bo to człowiek wpisuje i mógł się pomylić...
 
Reply
#9
Wszystko się udało, dostałam się na studia i potwierdziłam w zeszłym tygodniu swój udział na studiach Uśmiech
 
Reply
  


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Czy opłata rekrutacyjna na studia jest zwracana?
Hej Czy opłata rekrutacyjna podczas rejestracji na studia jest zwracana? W jakich przypadkach jest zwracana opłata rekrutacyjna? Pozdrawiam!
eburek2 7 15,359 28-02-2016, 14:31
Ostatni post: Cubaza



Browsing: 1 gości