Witaj! Logowanie Rejestracja

Parking przy domu studenta. Gdzie zaparkować samochód?
#1
Aha czyli wejście od strony parku strzeleckiego. No bo nie wiem gdzie te kolejki będą się ustawiać. A tam na terenie akademika jest jakiś bezpłatny parking dla studentów?
 
Reply
#2
Nie ma. Dookoła akademika już nie ma strefy płatnego parkowania więc na pewno znajdziesz jakieś miejsce parkingowe za darmo.
 
Reply
#3
Ale co czyli jeżeli będę np. zakwaterowana w akademiku to nie mogę na terenie akademika zostawić samochodu?
 
Reply
#4
Nie ma miejsca na terenie akademika żeby sobie auto postawić.
Kod:
https://www.google.com/maps/preview#!q=Nowy+%C5%9Awiat+58%2C+Tarn%C3%B3w%2C+Polska&data=!1m8!1m3!1d3!2d20.983091!3d50.01821!2m2!1f278.75!2f88.72!4f75!2m5!1e1!2m3!1sQmveaJ5rtGCiwImVIZTCQA!2e0!7e11!4m10!1m9!4m8!1m3!1d2146!2d20.9834558!3d50.01821!3m2!1i1366!2i643!4f13.1&fid=5
Tutaj znajduje się akademik i tak wygląda. Jak widzisz nie ma tam miejsca na zaparkowanie samochodu na terenie akademika.
 
Reply
#5
Twój link nie działa Język Ale przecież widzę tam na zdjęciu satelitarnym że stoją zaparkowane samochody...
 
Reply
#6
A czy ja powiedziałem, że w okolicy nie można parkować? Wręcz przeciwnie. Napisałem, że znajdziesz miejsce do parkowania za darmo. Nie można parkować na terenie akademika... Link działa, ale wyrzuca za wysoko. Powinien przenieść na Nowy Świat 55 i akademik jest po prawej stronie korzystając ze streetView.
 
Reply
#7
No to u Ciebie działa bo u mnie ładują się Stany Zjednoczone - widok całego kontynentu.
No dobra ale przecież widzę tam zaparkowane samochody - kogo one są? Dlaczego nie wolno niby parkować na terenie akademika?
 
Reply
#8
Pozwól, że zacytuję siebie...
Cytat:Nie ma miejsca na terenie akademika żeby sobie auto postawić.
A ja nie wiem kogo są te samochody. Ludzi, którzy tam zaparkowali najnormalniej w świecie bo dookoła są parkingi miejskie.
I napiszę jeszcze raz. Nie można parkować NA terenie akademika, nie wspominam nigdzie o terenach dookoła akademika.
 
Reply
#9
Ale mi chodzi o miejsce ogrodzone koło budynku akademika nie wiem czy mnie rozumiesz w ogóle. Skoro ktoś tam zaparkował to chyba tak widocznie jest miejsce.
 
Reply
#10
Widać Ty mnie nie rozumiesz. To już nie jest teren akademika...
P.S. To, że ludzie tam parkują nie znaczy wcale, że jest tam miejsce. Może straż miejska jeszcze nie zdążyła przyjechać i wystawić mandatów. Nie można wierzyć wszystkim, że skoro ktoś zaparkował to ja też mogę.
 
Reply
#11
No to kogo to jest teren? Przecież jest ogrodzone więc chyba należy do terenów akademika.
 
Reply
#12
Ty mówisz o tym miejscu?
Kod:
https://dl.dropboxusercontent.com/u/7139310/akademik_1.png
Jeśli tak to jest to parking dla pracowników akademików i dostawców a nie dla studentów.
Zresztą to się można domyślić jak ciągle piszę, że nie ma miejsca na terenie akademika żeby zaparkować samochód.
 
Reply
#13
Tak o tym miejscu i o tym (zdjęcie w załączniku)
To ile jest tych pracowników że nie ma w ogóle miejsca dla studentów?


Załączone pliki Miniatury
   
 
Reply
#14
Nie wiem ilu jest pracowników i tak szczerze powiedziawszy to jakoś mnie to nigdy nie ciekawiło. Jednak to nie zmienia faktu, że studenci nie mogą tam parkować, ale jest masa parkingów darmowych dookoła.
 
Reply
#15
dużo osób nie raz parkowało właśnie tam z tyłu akademika i jeszcze nikt im nie zwrócił uwagi, ale szczerze mówiąc ciężko tam o wolne miejsce. Więcej miejsca jest z drugiej strony, z tyłu stołówki np. Oczko
 
Reply
#16
O darmowych parkingach w Tarnowie była już toczona dyskusja w wątku - darmowe parkingi w Tarnowie.

Tak samo identyczna dyskusja dotycząca parkingu przy domu studenta PWSZ w Tarnowie była w tym wątku.
 
Reply
#17
Czyli co jak widać Cubaza da się tam parkować!!!
(17-07-2013, 14:25 )nana napisał(a): dużo osób nie raz parkowało właśnie tam z tyłu akademika i jeszcze nikt im nie zwrócił uwagi, ale szczerze mówiąc ciężko tam o wolne miejsce. Więcej miejsca jest z drugiej strony, z tyłu stołówki np. Oczko
A czy jest tam jakiś szlaban albo budka gdzie ktoś stoi i patrzy kto wjeżdża?
 
Reply
#18
nic takiego nie widziałam. Oczko
 
Reply
#19
A ta brama jest otwierana jakoś automatycznie czy samemu trzeba ją otworzyć?
 
Reply
#20
brama jest otwarta 24 godz na dobę. Oczko jeśli mówimy o tej bramie, która prowadzi na ten mały parking za akademikiem. Oczko
 
Reply
  


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Wyprowadzka z domu studenta?
Dlaczego studenci rezygnują z mieszkania w Domu Studenta? Czego nie da się tam wytrzymać?
RJKA 6 6,107 23-01-2016, 22:29
Ostatni post: RJKA



Browsing: 1 gości