Witaj! Logowanie Rejestracja

wspólnik cichy
Czy w akademiku jest pościel?
#1
Hej!
Chciałabym się dowiedzieć czy w akademikach jest pościel, kołdra i poduszki? Czy trzeba sobie przywozić wszystkie swoje prywatne rzeczy takie właśnie jak pościel i kołdrę, poduszki i inne prześcieradła Duży uśmiech
 
Reply
#2
jest już w akademiku pościel, poduszka, prześcieradło i koc, wymieniane raz w miesiącu. Oczko
 
Reply
#3
Dziękuję za odpowiedź. A czy kołdra i poduszki też są? Jeśli ktoś się np. Poci to mógłby sobie zażyczyć częściej zmieniać pościel?
 
Reply
#4
kołdra i jedna poduszka. Chyba raczej nie ma możliwości częściej zmieniać, chyba że ktoś sam sobie wypierze.
 
Reply
#5
No właśnie a jak z pralkami? Ile jest pralek w akademiku i gdzie one są? Gdzie się suszy pranie? Na balkonie, tak?
 
Reply
#6
pralki są na dole w pralni Duży uśmiech chyba 3. A pranie to albo na balkonie, albo w pokojach. Suszarni nie ma. Język
 
Reply
#7
No ale w zimie na korytarzu wolno je suszyć czy nie ma miejsca? Bo w pokojach to się chyba nie zmieści...
 
Reply
#8
nie widziałam, żeby ktoś na korytarzu suszył. Ja z koleżankami nie raz we 3 razem robiłyśmy pranie razem i się pomieściłyśmy w pokoju, na krzesłach, szafkach i wszędzie gdzie się dało. Język
 
Reply
#9
A nie bo mi chodziło o takie suszarki balkonowe i one trochę zajmują ale skoro wy suszyłyście na krzesłach to się nie dziwie że się zmieścilo.

A jak z prasowaniem? Jest jakaś prasowalnia czy trzeba mieć wszystko (deska, żelazko) swoje?
 
Reply
#10
nie ma czegoś takiego jak suszarki itp a co do prasowania to trzeba mieć swoje żelazko. Do dyspozycji są tylko tak jak pisałam pralki.
 
Reply
#11
Ale że nie ma w akademiku? Trzeba sobie swoje własne suszarki przywieźć?
 
Reply
#12
no nie ma. ;P jeśli potrzebujesz to musisz mieć swoją, ale gwarantuję, że można obejść się bez. Uśmiech
 
Reply
#13
Wieszacie takie sznureczki w pokoju czy co? Nie ma problemu z wilgocią w tych pokojach skoro tak się suszy pranie?
 
Reply
#14
wieszamy na krzesłach, szafkach gdzie się da i jakoś się suszyDuży uśmiech wątpię czy któryś student zwraca uwagę na wilgoć itd Duży uśmiech ja jej tam nigdzie nie zauważyłam Duży uśmiech
 
Reply
#15
No to pewnie macie albo dużo krzeseł albo mało prania Uśmiech Nie masz naprawdę żadnych zdjęć tego akademika?
 
Reply
#16
warunki są w porządku poza tym ludzie baardzo sympatyczni.. tam są najlepsze imprezy a co do zdjęć to gdyby poszukać to może by jakieś znalazł ale głównie 'imprezowe' więc niewiele tego mieszkania widać Język
 
Reply
#17
@laura: dostałam już jedne zdjęcia od nany z imprezy Duży uśmiech Ma ktoś może zdjęcie korytarzy albo czegoś podobnego?
 
Reply
  


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Czy w akademiku jest wifi?
Powie mi ktoś, czy w akademikach jest internet bezprzewodowy czy może kablowy jak w niektórych w których mieszkają znajomi? Czy trzeba płacić za internet bezprzewodowy dodatkowo czy jest on już wliczony w cenę opłaty za mieszkanie w pokoju w akademiku?
krecik 21 13,883 07-10-2016, 7:38
Ostatni post: miniek15m



Browsing: 1 gości